Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elifcelen

Senkromeççi
20 Tem 2019
5
1
70
44
Marka
Opel
değerli üyeler,
aranıza yeni katıldım ve bazı konularda bilgi ve deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. sürekli kullandığım aracım 2016 opel mokka. ikinci araç olarak 2. el bir cabrio almak istiyorum ama bütçem sınırlı. bu araç için ayırabileceğim maksimum bütçe 40000 tl. ikinci el sitelerinde biraz araştırdığımda bütçeme uygun olan araçlar opel tigra 1,4 tt sport, ford street ka , ve peugeot 206 cabrio ve 307 cabrio. bu araçlar arasında kararsız kaldım. opel ve peugeot nun hard top olması avantaj gibi geliyor ama okuduğum yorumlarda ford un bez tentesinin güvenlik ( hırsızlık vs) dışında yağmur kar vs de sorun çıkarmadığı yazıyordu. ikinci el satış sitesinde en çok satışta olanlar peugeot . bu avantaj mıdır ? bu araçlar hep benzinli bu arçlara lpg takılabilir mi? ben izmirde yaşıyorum arıza durumunda bana yardımcı olabilecek sanayide usta bulabilir miyim? sizlerden ricam bana bu konudaki görüş ve önerilerinizi belirtmenizdir. teşekkür ederim

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Saydıklarınızin arasında en alınası olan 206 Roland Garros CC bana göre. Bunlara ilave olarak Megane 2 Cabrio' da bu fiyatlara bulunabilir diye düşünüyorum.

elifcelen

Senkromeççi
20 Tem 2019
5
1
70
44
Marka
Opel
Bu araci ikinci arac olarak alacagim icin maalesef yuksek ucretler odemem mumkun degil. Saydigim araclar arasinda peugeot u tercih etmenizin nedeni nedir?

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Bez tavandan uzak dur. Burası Türkiye nedensizce tavana kesik atarlar sonra uğraş aynı zamanda hardtop tenteye göre daha konforlu olacaktır

Son düzenleme:

elifcelen

Senkromeççi
20 Tem 2019
5
1
70
44
Marka
Opel
Bez tente aklima pek yatmamisti zaten. O yuzden ford street ka direkt eledim. Renault megane cabrio ya da ben ısınamadim. Opel tigra ve peugeot 206 cabrio arasinda karar verecegim sanirim. Bu iki arac icin fikirlerinizi bekliyorum

imer

Senkromeççi
16 Tem 2019
36
22
70
45 bin civarlarında 207 cabriolar mevcut. Mantıklı bir seceke olarak duruyor.
2.el, parça sikintisini goz onunde bulundurarak smart roadsterlar da mevcut ama hakkinda cok bilgi olan bir arac degil.
Sizin saydiginiz araclar arasinda model yilindan da dolayi ben olsam street ka bakardim. Cok sirin bir arac hem de cabriodan ziyade roadster havasi var.
Km ve model dert etmezseniz slk da bakabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım