Uzaklar'dan selam getirdim sizlere :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Merhabalar,

Öncelikle aranıza katıldığım için gerçekten çok memnunum, herkesin aynı tutkuyu paylaştığı bir ortamda olmak gerçekten çok güzel :) Uzaklardan katılıyorum aranıza Amerika'nın California eyaletinde yaşıyorum şuanda Türkiye'de bulunuyorum maalesef yaşanan siyasi olaylardan dolayı vize mağduruyum ve aracım orada 7 aydır yatıyor. 2004 BMW Z4 2.5 manuel kullanıyorum, hep Bmw sevdim sanıyorum her zaman sevmeye devam edicem. Her çeşit arabayı kullandım buna amerikan araçlarıda dahil fakat hiç sevmedim benim karakterime uymadı o yüzden sizlerden ricam lütfen 'neden mustang almadın üfff sesi yeter amerikanın' falan demeyin herkesin zevki farklı sonuçta :) fazla konuşmuşum şimdiden muhabbeti bitirmiyim. Kendinize iyi bakın :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Öncelikle hoşgeldiniz, kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum..
Garaj başlığında otomobilinizi tanıtabilir, deneyimlerinizi fotoğraf ve videolarla süsleyebilirsiniz.

Teşekkürler şimdiden :)

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
merhaba hosgeldiniz. vize olayina cok uzuldum ins kisa sure zarfi icerisinde duzelir. baskalarinin hatalarini hep halk sen ben cekiyoruz ne yazikki.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Oncelikle Turkiye ye de foruma da hos geldiniz...
Vize ile ilgili de gecmis olsun, gecenler haberlerde cozuldugunu duymustum ama saniyorum hala somut bir adim yok.
https://tr.usembassy.gov/tr/turkiye...iliskin-abd-diplomatik-misyonunun-aciklamasi/
"
28 Aralık 2017

Ekim ayından bu yana Türk hükümeti, Türkiye misyonumuzdaki yerel çalışanlara yönelik başka bir soruşturma bulunmadığı, Büyükelçilik ve Konsolosluklarımızdaki yerel çalışanlarımızın, Türk yetkililerle iletişim de dahil olmak üzere resmi görevlerini yerine getirdikleri için gözaltına alınmayacağı veya tutuklanmayacağına dair üst düzeyde sağladığı güvenceye bağlı kalmıştır. Ayrıca Türk hükümeti ileride yerel çalışanlarımızdan birini gözaltına almak ya da tutuklamak istediğinde, Türk makamlarının Amerikan hükümetini önceden bilgilendireceğini de kaydetmiştir.

Söz konusu güvencelere karşı gösterilen bağlılığa istinaden, ABD Dışişleri Bakanlığı, güvenlik durumunun, Türkiye’de vize hizmetlerinin yeniden tamamen başlatılmasına yetecek düzeyde iyileştiğine inanmaktadır. Tutuklu yerel misyon çalışanlarımıza yönelik mevcut iddialara ilişkin ciddi kaygılarımız sürmektedir. Aynı şekilde, OHAL altında tutuklanan Amerikan vatandaşlarının davalarına ilişkin kaygılarımız da devam etmektedir. ABD yetkilileri, bu davaların tatmin edici bir şekilde çözüme ulaştırılması için Türk muhataplarıyla görüşmelerini sürdürecektir."
https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017/12/29/abd-ile-vize-krizi-cozuldu
bu habere bakilirsa Turkiye hala guvence vermemis !!!

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Oncelikle Turkiye ye de foruma da hos geldiniz...
Vize ile ilgili de gecmis olsun, gecenler haberlerde cozuldugunu duymustum ama saniyorum hala somut bir adim yok.
https://tr.usembassy.gov/tr/turkiye...iliskin-abd-diplomatik-misyonunun-aciklamasi/
"
28 Aralık 2017

Ekim ayından bu yana Türk hükümeti, Türkiye misyonumuzdaki yerel çalışanlara yönelik başka bir soruşturma bulunmadığı, Büyükelçilik ve Konsolosluklarımızdaki yerel çalışanlarımızın, Türk yetkililerle iletişim de dahil olmak üzere resmi görevlerini yerine getirdikleri için gözaltına alınmayacağı veya tutuklanmayacağına dair üst düzeyde sağladığı güvenceye bağlı kalmıştır. Ayrıca Türk hükümeti ileride yerel çalışanlarımızdan birini gözaltına almak ya da tutuklamak istediğinde, Türk makamlarının Amerikan hükümetini önceden bilgilendireceğini de kaydetmiştir.

Söz konusu güvencelere karşı gösterilen bağlılığa istinaden, ABD Dışişleri Bakanlığı, güvenlik durumunun, Türkiye’de vize hizmetlerinin yeniden tamamen başlatılmasına yetecek düzeyde iyileştiğine inanmaktadır. Tutuklu yerel misyon çalışanlarımıza yönelik mevcut iddialara ilişkin ciddi kaygılarımız sürmektedir. Aynı şekilde, OHAL altında tutuklanan Amerikan vatandaşlarının davalarına ilişkin kaygılarımız da devam etmektedir. ABD yetkilileri, bu davaların tatmin edici bir şekilde çözüme ulaştırılması için Türk muhataplarıyla görüşmelerini sürdürecektir."
https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017/12/29/abd-ile-vize-krizi-cozuldu
bu habere bakilirsa Turkiye hala guvence vermemis !!!
Tesekkurler, vize olayi cozuldu bakalim insallah geri donucez bu sefer :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım