Uzun yol sonrası süspansiyondan gelen vik vik sesi

Turmasito

Düz Yol Gazcısı
19 Ocak 2018
42
18
145
konuyu nereye açacagımı bilemedim.

Uzun yol sonrası her çukura girdiğimde sol ön süspansiyon tarafındna vik cik vb. gıcırtı sesleri gelmeye basladı. Yolun son 50 km’di bozuktu ve orada biraz hızlı gittim.

Ayrıca tekerin orada bir kelepçe gördüm. (Fotoğrafı ekledim) Herhalde araçtan cıkarmayı unutmuslar (araç 3000 km’de) veya bir yeri tutmaya yarıyordu. Onu söktüm...

Bu sesi nasıl halledebiliriz? Umarım önemli bir şey değildir. yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• 1B0D78C3-1454-488C-882A-274FEEF3827E.jpeg
    1B0D78C3-1454-488C-882A-274FEEF3827E.jpeg
    751.7 KB · Görüntüleme: 161

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
konuyu nereye açacagımı bilemedim.

Uzun yol sonrası her çukura girdiğimde sol ön süspansiyon tarafındna vik cik vb. gıcırtı sesleri gelmeye basladı. Yolun son 50 km’di bozuktu ve orada biraz hızlı gittim.

Ayrıca tekerin orada bir kelepçe gördüm. (Fotoğrafı ekledim) Herhalde araçtan cıkarmayı unutmuslar (araç 3000 km’de) veya bir yeri tutmaya yarıyordu. Onu söktüm...

Bu sesi nasıl halledebiliriz? Umarım önemli bir şey değildir. yardımlarınızı bekliyorum.
Aklıma direk şu olay geldi https://forum.donanimhaber.com/bayiiden-aldigim-aracta-takoz-unutulmasi--121206142
Eğer çok kafanıza takıldıysa rot-balans ayarı yapan bir yere yada servise götürüp baktırın da bence birkaç gün kullanın, ses geçmezse götürün.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım