KAPALI VAG COM Interface Not Found Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drlockermen

Profesör
17 Ara 2017
96
202
1,060
Isparta
Marka
Volkswagen
p6mddL.jpg
Arkadaşlar öncelikle merhaba . Aliexpress ten aldığım vagcom bugün elime ulaştı programı kurdum araca bağladım ancak bu hata çıkıyor benim pc win10 başka win7 ile de denedim fakat aynı sonuç . (İnternet kapalı) kablo 17.8 başka forumlarda gördüğüm tarih geri alma vs. denedim olmadı yardımlarınızı bekliyorum
aygıt yöneticisinde de sıkıntı yok ve kablo üstündeki ışık yeşil yanıyor araca takılı iken
Araç passat 1.8tsi passat

drlockermen

Profesör
17 Ara 2017
96
202
1,060
Isparta
Marka
Volkswagen
17.8 yeni nesil araçlar için uyumlu hocam 1.8 tsi passat ise aracınız yüksek ihtimal b6 kasa kodludur.Daha detaylı bilgi için vw forumlarını gezmenizi tavsiye ederim.Ama kablo arabanıza uyumsuz olabilir dediğim gibi.
B6 hocam ama yeni sürümler de açabiliyor diye biliyordum . Vw forumlarına da konu açtım , cevap gelmedi bakalım

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Çinden gelen ürünlerde sıkıntı yaşama ihtimali yüksek oluyormuş. Ben de vagcom alma niyetine girdim, fakat gönderdiğim yazıyı okuduktan sonra biraz soğudum açıkçası. Orjinali veya Avrupa versiyon güncelleme alabilenleri sağlıklı çalışıyormuş. Onların da fiyatları yüksek açıkçası. Sizin elinizdeki ürünün maliyeti nedir acaba?

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,600
18,385
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Çinden gelen ürünlerde sıkıntı yaşama ihtimali yüksek oluyormuş. Ben de vagcom alma niyetine girdim, fakat gönderdiğim yazıyı okuduktan sonra biraz soğudum açıkçası. Orjinali veya Avrupa versiyon güncelleme alabilenleri sağlıklı çalışıyormuş. Onların da fiyatları yüksek açıkçası. Sizin elinizdeki ürünün maliyeti nedir acaba?
Aracınızın model yılına göre alacaksanız Golf Tutkusu forumunda orjinal vagcom satan arkadaşlar var.Ordan 2.el olarak orjinal ürün temin edebilirsiniz.

drlockermen

Profesör
17 Ara 2017
96
202
1,060
Isparta
Marka
Volkswagen
24 dolardı . Bende araştırdım baktım artısına eksisine çoğu kişide sorunsuz gözüküyordu bakalım sorunu çözebilecek miyiz . Gönül ister tabi orjinali almak ama çok pahalı.

drlockermen

Profesör
17 Ara 2017
96
202
1,060
Isparta
Marka
Volkswagen
Biraz önce denerken farkettim test e basınca yeşil ışık biraz durup kırmızı olup hemen yeşile geri dönüyor ve biraz daha durup o hatayı veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım