Vectra A Arka Çamurluk Pütür İşlemi

cemarmutcu

Düz Yol Gazcısı
15 May 2019
27
92
160
34
ANKARA
Marka
Opel
Merhaba arkadaşlar,
95 model aracımın arka çamurluk içlerinde maalesef plastik davlumbaz bulunmamakta. Bu sebeple birçok araçta olduğu gibi bu araçlarda da kronik olarak arka çamurluk ağızlarının çürümesi söz konusu.
Ancak çok şükür ki aracım bu yaşına kadar en ufak pas-çürük olmadan gelmiş. Ben de hali hazırda orjinal ve sorunsuz iken çamurluk içlerini ve ağızlarını koruma altına alayım istedim.
Bu işlem için 1 kg Dayson Anti Gravel yetmekte, ben başa işlemler için de kullanacağım o sebeple resimde gördüğünüz üzere 2 kutu aldım.(Kutusu 25-30 lira)
Uygulama öncesi detaylı temizlik yapıp kurumaya bıraktım. Ardından fırça yardımıyla ürünü uyguladım.
Sonuç güzel oldu. Dayson çok hızlı bir biçimde kuruyor, 2-3 kat uygulama yapabildim 1 saat içerisinde.
İşlem sonrası yumuşak bir doku halinde metali kapladı ürün. Tavsiye ederim herkese.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,529
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Başarılı gözükmekte hocam ellerinize sağlık , sprey olanlardan deneme şansınız oldu mu acaba ?

cemarmutcu

Düz Yol Gazcısı
15 May 2019
27
92
160
34
ANKARA
Marka
Opel
Abi çok güzel, hatta şu aralar yapmayı düşündüğüm şeyleri noktası virgülüne kadar yapıyorsun. Ama keşke tek konu altında toplasan bence daha iyi olur. Aç, oku, al, uygula şeklinde yapabiliriz :)
Konulari ozellikle ayri ayri aciyorum. 10 adetten fazla resim yuklenmedigi icin tek konuda toplamak zor. Aracta yaptigim diger seyleri de paylasacagim musait oldukca

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım