HABER Volkswagen Logosunu Değiştiriyor !

Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Volkswagen’in kuruluşundan bu yana kullandığı logosu değişiyor. O zamandan bu zamana neredeyse aynı kalan, ancak 2012 yılında küçük bir makyaj operasyonuna uğrayan logo için tamamen değişim planları yapılıyor. Değişimin nasıl ve ne zaman olacağı ile bilgilerimiz her ne kadar kısıtlı olsa da Volkswagen Pazarlama Direktörü Jochen Sengpiehl’den önemli ipuçları geldi.

Elektrikli araçlara geçiş süreci ile birlikte şirketin kuruluşu olan 1948 yılından bu yana kullandığı logosunu da değiştirecek. Yeni logonun önümüzdeki yıl görücüye çıkması bekleniyor.

1_FPm97vzxjNRgV24ZOF2hGg.jpeg

” Geçtiğimiz aylarda elektrikli araçlarla ilgili stratejisini açıklayan Volkswagen, bu dönüşüm için 25 milyar dolar harcayacak ”

Sengpiehl, yapılması planlanan değişimin son derece önemli olduğunu belirterek, “En önemli sorun şu; İnsanlar elektrikli araçlar dünyasına nasıl girecek? Biz tüketicilerin bizimle birlikte eğlenmesini istiyoruz. Bu nedenle daha renkli olmaya ihtiyacımız var.” dedi.

Read the whole post here.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Yeni logo isterseniz eğer aracınızın teslimatını 2021 mayıs ayında gerçekleştirebiliriz. ama elimizde eski logolu beyaz var alır mısınız? o da 3 ay sonra

olea

Asfalt Kurutucu
26 Mar 2018
95
25
670
ilana yazarlar artık çok temiz, az km, yeni logolu vw.....

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,224
5,670
Ankara
Marka
Ford
VW amblemi bence çok karakterli ve düzgün duruyor, batırmasınlar.(Trollemiyorum, ciddiyim VW'nin amblemi çoğu markadan güzel örneğin, Fiat, Hyundai, Kia, Lada, Proton, Seat, Rover, Tofaş,Nissan'dan kat ve kat daha iyi amblemleri var.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım