Volkswagen otonom aracı "CEDRİC"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Volkswagen ın cenevre otomobil fuarında tanıttığı otonom aracı cedric bence wolksvagen t1 in yenisi gibi olmuş :))
unnamed (3).jpg
unnamed (2).jpg
unnamed (1).jpg
unnamed (3).jpg
unnamed (2).jpg
unnamed (1).jpg
unnamed.jpg

unnamed (3).jpg
unnamed (2).jpg
unnamed (1).jpg
unnamed.jpg
unnamed (4).jpg
unnamed (3).jpg
unnamed (2).jpg
unnamed (1).jpg
unnamed.jpg
unnamed (4).jpg

Volkswagen t1
images (9).jpg

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bu kadar teknolojiye hazır değilim. Kendi kendine gidebilse bile direksiyonda oturmak isterim, istediğim zaman kontrol edebileyim. Böyle arkada oturup beni şuraya götür diye işaretleyipte rahat rahat oturamam, durmadan yolu takip ederim ne zaman kaza olacak diye. İçi güzel ama dışını beğenmedim, beyaz eşya gibi duruyor.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Otomobile benzer bi yanı yokki, biz yeni otomobillerin direksiyon tepkilerine mekanikten uzaklaşmasına laf ederken bunu beğenemeyiz üzgünüm vw bizimle deyilsın

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Konsept araçlarını bu huyunu sevmiyorum sürekli biz petrolheadleri böyle saçma sapan tasarımlarla korkutuyor taa ki bir sonraki Cenevre otomobil fuarına kadar.Bir şey yaptıkları da yok bizi korkutmaktan başka kendi kendimize kıyamet senaryolarımızı yapıp kabuslarımıza giriyorlar.

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,364
7,203
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Kendi düşüncem ama bu arabaya benzemiyor ki gelecekte böyle garip otomobiller olacaksa bugünün arabalarını çok özlerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım