volkswagen t-roc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhancorak

Senkromeççi
30 Mar 2018
1
0
85
volkswagen t roc dan haber var mı ? Türkiye girişi 2018 ilk çeyreği deniliyordu hiç bir resmi bilgiye ulaşamadım çok merak ediyorum aracı.

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    11.7 KB · Görüntüleme: 336
  • indir.jpg
    indir.jpg
    11.7 KB · Görüntüleme: 210
  • indir.jpg
    indir.jpg
    11.7 KB · Görüntüleme: 201
  • 1078.jpg
    1078.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 209
  • indir.jpg
    indir.jpg
    11.7 KB · Görüntüleme: 184

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör

Ülkemize gelen ilk T-ROC.

Volkswagen T-ROC avrupa ülkelerinin çoğunda satışta fakat Türkiye'ye yeterli kota alınamadığı için 3. Çeyreğin sonu 4. Çeyreğin başladı gibi 1.5 TSI DSG üniteyle gelecem gibi duruyor. 1.0 TSI ünite, Manuel şanzıman seçeneğine sahip olmadığından mütevellit gelmeyecek gibi duruyor. 2.0 TDI ve TSI ise malum vergi kurbanılar. Fiyat açısından konuşmak için henüz erken. Araç hakkında başka sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Hangi motor-paketi ile ve ne zaman geleceği ilgili bir bilgim yok ama şuan ki kur ve vergilerle style paket ile 1.0 tsi manuel 110k-1.5 tsi dsg 140k civarında olacağı söyleniyor. :)

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,206
5,320
İzmir
Marka
Toyota

Ülkemize gelen ilk T-ROC.

Volkswagen T-ROC avrupa ülkelerinin çoğunda satışta fakat Türkiye'ye yeterli kota alınamadığı için 3. Çeyreğin sonu 4. Çeyreğin başladı gibi 1.5 TSI DSG üniteyle gelecem gibi duruyor. 1.0 TSI ünite, Manuel şanzıman seçeneğine sahip olmadığından mütevellit gelmeyecek gibi duruyor. 2.0 TDI ve TSI ise malum vergi kurbanılar. Fiyat açısından konuşmak için henüz erken. Araç hakkında başka sorularınız varsa yanıtlayabilirim.
Sence gelseydi kaç bandında olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım