KAPALI volvo v4 r design t3 benzin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa Kilic

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
35
24
595
arkadaşlar merhaba 1 tane araç var bayinin elinde 2016 r design full araç 115.000 tl ye yarın almayı düşünüyorum sizinde fikrinizi alayım dedim. Lütfen öneri ve tavsiyelerinizi acil bi şekilde belirtirmisiniz bu akşam karar vermem gerekiyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,050
45,586
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
2016, volvo v40, r design, dolu, t3 motor ve 115 lira.. Hocam motor farkını falan geçin, profil resmimde gördüğünüz manuel titanium dizel focus olmuş 106 bin lira. Yakıt konusundaki düşünceniz nedir bilemiyorum ama 115'e temiz şekilde bu aracı bulduysanız havada kapın hiç beklemeyin bile..

Mustafa Kilic

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
35
24
595
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler mavi.renk. ama araç çok iyi hissettirdi bide fiyat avantajı vardı değerlendireyim dedim. Şanziman nasıl sarsma vs gibi durumlar varmı

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,018
4,269
4,220
varsova
Marka
Porsche
benim volvo D3'teki sanzimanin aynisidir muhtemelen, 6 ileri tork konvertorlu, hic yanlis vites hamlesi yaptigini sacmaladigini gormedim, sessiz, sarsintisiz, sadece biraz yavas vites degistirir ama yavas dediysemde , beni hic rahatsiz etmedi, ozetle sorunsuz konforlu sanziman..

Simdiden hayirli olsun R-design guzeldir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,910
7
51,115
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar bugün aracı test ettim çok memnun kaldım performansı ve konforu beni tatmin etti. Ama testlerde konforsuz gibi kelimeler duydum. Fakat binince yeterli geldi
Arabayı test edenlere almıyorsunuz ki, kendinize alıyorsunuz. Son aşamaya geldiğinizde sizin için yeterliyse, testlerde söylenenleri düşünmeyin :) Tez zamanda hayırlı olsun demeyi, garaj başlığı altında açacağınız konuyu görmek isteriz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım