VOLVO XC70 MODİFİYE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hellcatz

Berk
Asfalt Kurutucu
27 Ara 2017
25
21
645
24
Ankara
Marka
Volvo
Volvo xc70'i 300 hp yapmak istiyorum . Araç 2.5 T 210 Hp s60r'ın motoru ile aynı blok hangi modifiyeleri yapmalıyım ?

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Turbosu farklı ise s60 ile, en fazla 250-260 hp alabilirsiniz. Bu söylediğim verinin üstü turbonuzu yorar. Ha ben 60bin kmdir kullanıyorum bir şey olmuyor. 1.6 motordan yazılımla 40 hp fazladan aldım diyenlere sakın bakmayın. İlk sahibinden bir şey olmadıysa da ikinci sahibinde mutlaka sorun çıkaracaktır. Eğer aynıysa turbonuz sadece egzoz sisteminde değişiklik yapıp yazılımla da 300hpyi alırsınız. Egzoz sistemindeki değişikler şu şekilde olmalı;
Spor katalizör,
Spor susturucu.
Egzoz borularını da genişletirseniz sıkıntısız binersiniz :)

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Bence detaylı araştırın servis manuellerini inceleyin neler farklıymış diye

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Turbosu farklı ise s60 ile, en fazla 250-260 hp alabilirsiniz. Bu söylediğim verinin üstü turbonuzu yorar. Ha ben 60bin kmdir kullanıyorum bir şey olmuyor. 1.6 motordan yazılımla 40 hp fazladan aldım diyenlere sakın bakmayın. İlk sahibinden bir şey olmadıysa da ikinci sahibinde mutlaka sorun çıkaracaktır. Eğer aynıysa turbonuz sadece egzoz sisteminde değişiklik yapıp yazılımla da 300hpyi alırsınız. Egzoz sistemindeki değişikler şu şekilde olmalı;
Spor katalizör,
Spor susturucu.
Egzoz borularını da genişletirseniz sıkıntısız binersiniz :)
Dizel için değil de benzinli arabada direk katalizoru iptal etse nolur

hellcatz

Berk
Asfalt Kurutucu
27 Ara 2017
25
21
645
24
Ankara
Marka
Volvo
Cevaplarınız için sağolun. İnternette biraz araştırdım çok popüler bir araba değil zaten tek tük hazır egzoz sistemleri var bunlardan biri magnaflow baktım videolara sesini de beğendim yaptırmayı düşünüyorum ancak yazılım konusunda önerebileceğeniz firma var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım