HABER VW Up'ın GTI versiyonu yolda

aliserdar

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
143
104
1,085
28
Golf GTI’ın bu derecede popüler olmasının ve tarihte en çok satan hothatch‘lerden biri haline gelmesinin birkaç sebebi var; eğlenceli, (göreceli olarak) ulaşılabilir ve günlük kullanıma gayet uygun. Alman üretici bu başarılı formülü giriş seviyesinde olan Up‘a uygun hale getirmek istemişti.​

Ufak bir oynamayla gelecek olan 1.0 üç silindirli Tsi motorlu otomobil 2018 gibi satışa sunulacak. 880 kilogram olan Up GTI’ın 0-100 süresi ise 8.8 sn olarak açıklanmış.​

Golf’te olduğu gibi görüntü dışında mekanik olarak da değişikliklere gidecek otomobile spor koltuklar, daha keskin tasarımlı direksiyon simidi ve spor pedallar bu listede bulunmakta.

Up GTI ile ilgili 2012 yılında da çeşitli söylentiler çıkmıştı ancak o zaman VW’nin tanıttığı konsept otomobil 100 hp civarındaydı ve üretime şimdiye kadar geçmedi. Concept’e göre daha güçlü olan bu üretim versiyonunun 2018 yılında piyasaya çıkması bekleniyor.

1 arasında 10

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..

zuvalik

Asfalt Kurutucu
20 Ara 2016
1
1
545
Yazida cok anlatim bozukluklari var, birebir ceviri oldugu cok belli ama biraz daha dikkat lutfen. Farkiniz olsunki gelip burada okuyalim yoksa gider yazinin alindigi sayfadan okuruz zaten.

Gurdal07

Profesör
29 Eyl 2016
354
342
1,295
Antalya
Bu up denen araba skoda citigo nun kardeşi sanırım. Citigo da çok satmamış bir araba. Bu yüzden bunun Türkiye'ye geleceğini sanmıyorum. Ama yükselen araba fiyatları sebebiyle markanın ulaşılabilirliğini artırmak için bir hamle yapılarak getirilebilir normal versiyonun bosh line olanı.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Evin 2. arabası olacak ve eşine vereceksin bu arabayı, hastasonları piste veya virajlı yollara çıkacaksın süper :D Gerçi böyle diyorum ama sürüşü eğlenceli midir acaba o_O

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım