KAPALI Yaş 55 - Bütçe 170K TL - Dizel - Otomatik - 2011,2016 Model Araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Taha GENC

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
1
1
545
Alacağım araç mutlaka alman olmalı çünkü işçilikleri ve kalitesi çok iyi. 2013 Model VW Passat Highline kullanıyorum ve aracımı yenileyeceğim. Bütçe 170.000 TL. VW Passat için fiyat aldım, Tüm asistan donanımları ve R line paketi birkaç küçük opsiyon ile 173.000 TL fiyat aldım. Yalnız passat içinde yani 173K biraz fazla gibi. Oyüzden aklım SUPERB'e kayıyor. İkinci el Audi A6, Mercedes E250, BMW 520'de olabilir. Sizce hangi araç?

hasannpolat

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
6
2
595
Passattan sonra superb e geçişte passatı aratan bazı detaylar olabilir kalite anlamında ama evet iyi bir seçenek güzel bir kalite hissi uyandırıyor deri koltuklu opsiyonla beraber alındığında ama E60 5 serisinin facelift olanı ve N47D20 yeni nesil motorlu modelinide bakabilirsiniz

sunake

Profesör
8 Eyl 2016
269
371
1,445
ikinci el sizin için problem değilse 170k passat veya superb'e verilmez.. lütfen yapmayın..
premium bir marka alın 2-3 yıllık veya 50bin km'yi geçmemiş..
Sırf o modellere değil, Türkiye'de hiçbir araca para verilmez aslında. O şekilde cevaplamamak lazım. Dediğim gibi biraz araştırmayla bir A6 bulunması en mantıklı seçenek gibi geliyor bana.

mrprofs

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
34
5
595
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...lusive-bluetec-cam-tavan-full-339464469/detay Ben sizin yerinizde olsam kesinlikle Mercedes alırdım. Şuan parası olan genç-elit kesim BMW E60 alıp çok hor kullanıyor temiz bulmak çok zor.Mercedes hem prestijli hem de bu ilandaki araç dolu bi araç (Bej-Krem iç dizayn olması zaten efsane). C serisi olduğu halde biraz uzaktan bakılınca S Serisi'ni andırıyor (Exclusive donanım paketi). Kısacası koyu BMW'ci olduğum halde size Mercedes'i onarırım.Affınıza sığınarak söylüyorum başlıkta belirttiğiniz gibi yaşınız 55 (Allah uzun ömür versin) bu yaştan sonra servis vs. uğraşmayı kimse istemez sonuçta Mercedes'i ömrünüzün sonuna kadar sorunsuz kullanabilirsiniz fakat BMW biraz sıkıntı çıkarabilir :)

ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
Bence Audi A6. BMW'den daha konforlu, Mercedes ten daha sportif. Kalitede 1 numara.

Diğer seçeneklerin 1.6 motorları o araçlara göre vasat performans sağlar.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Temiz bir A6 bulursanız çok iyi olur ama bulamazsanız superb yada passat. superb ile passat arasında öyle fazla fark yok. Kısa süre binip satarım diyorsanız passat ama uzun süre binerim diyorsanız superb.

YAKISIKLI

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
24
12
595
35
Seçenekler arasında en mantıklısı Mercedes gibi görünüyor fakat 170K civarına F10 serisi 520d de bulabilirsiniz. Onlara da bir bakın derim..

lonelym2005

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
15
6
595
valla güzel soru . ben mercedesi işaretledim ama şu da var. 175K para verip ikinci el araca binmek mi yoksa sıfır bi passata binmek daha mantıklı?
bence hem sıfır hem mercedes olsun . c200d gibi

B

BilginGokay

Ziyaretçi
O parayı verdikten sonra 1.6 litrelik arabaya binmem. C semen 1.4 TSİ bir araba yolda ezer üzülürüm sonra :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım