KAPALI Yeni a serisi alinir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

safabasar

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
9
1
595
Makyajlanan a serisinin durumu nedir? Benzinli 1.6 156 bg nasil iş yapar mi ? Gorusleriniz nelerdir?

furkan duman

Profesör
8 Eyl 2016
144
242
1,235
Ankara
Marka
Volvo
Dış tasarım olarak çok hoşuma gidiyor ancak içi için aynı şeyi söyleyemicem hemde biraz klostrofobik hissettiriyor. 156 bg bence iş yapar ancak 1.16i performaslı kullanım için daha keyifli.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
bir arkadaşım geçtiğimiz ay Astra H aracını takasta kullanıp a180 dizel AMG paket aldı. 2 yıldır takipteydi zaten. iş yapıyormuş, çok memnun. a180 cdi'ın manuel ve otm. viteslerini kullandım. ikisi de benim çok hoşuma gitmişti. benzinlisi nasıldır bilemiyorum.

YAKISIKLI

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
24
12
595
35
A serisinin muzik sistemi spor koltuklari ve sehir ici surus konforu bmw 1 serisinin bi tik uzerinde fakat surus zevki,yol tutuşu, ic mekan guzelligi, distan gorunum,vites ve performans gibi kriterleri de dusunursek kesinlikle 1 serisini oneririm.(özellikle sport plus veya M plus )

Son düzenleme:
B

BilginGokay

Ziyaretçi
Bir bayan olarak kardeşimin çok dikkatini çekiyor ama ben sırf ön taraftaki Çin malı tablet yüzünden almam.

safabasar

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
9
1
595
Dis gorunusu kendimce 1 serisinden daha akici. Ozellikle dag grisi rengi efsane duruyor.Beni tek korkutan ne kadar yakacagi senede 15 bin 20 bin arasi yol yapicam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım