Yeni A6 hakkında düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Işıklı emniyet kemeri tokaları der susarım. Makinaya bende aşık oldum ama yeni A7'nin totosu da kafamı karıştırmıyor değil :D. 2.0 TFSI Plug-In Hybrid modeli alınır ve binilir.

Adamlar gercekten iyi is cikarmis, ust segmentte yer alan bir cok ozelligi A6’ya tasimislar. Emniyet kemeri tokasi hadi makyaj diyelim. Tamam tipi de goreceli
Ancak arka tekeleklerin belli aciyla donmesi, silecek fiskiyelerinin sileceklere monte edilmesi. Bunlar hep ust segmentte yer alan detaylar. İsiklandirmaya girmiyorum. Tabi mlb platformlu A4’u mqb platformlu Passatla kiyaslayip pahali Passat yaftasi yapistiran insanlar beğenmeyecektir ayri mevzu

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Artık günümüzde düşük hacimleri yadırgamamak lazım 15 yıl önce 2.5 gibi hacimlerle 150 bulunuyoken şimdi 1.0larda 140 var,haklısınız üst sınıflarda yüksek motor hacimi olmalı ama bu vergi sistemiyle bence 1.6lar çok mantıklı.

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
ben şu anki A6yı da çok beğeniyorum 5 serisi yerine buna geçebilirim bir sonraki arabam olarak quatro olmak şartıyla
Bmw sevmeyen biri olarak geçen hafta e3(iett) ile giderken köprünün üstünde giden yeni 5 geçti yanımdan gri temiz ok gibiydi hem müsküler hem sportif görünümü ile aklımı karıştırdı açıkcası.

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Bmw sevmeyen biri olarak geçen hafta e3(iett) ile giderken köprünün üstünde giden yeni 5 geçti yanımdan gri temiz ok gibiydi hem müsküler hem sportif görünümü ile aklımı karıştırdı açıkcası.
1 kez sür kafanın karışıklığı geçer :D

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Çok teknolojik,içinde analog olan birşey bırakmamışlar.Bu yüzden yine ısınamadım iç kokpite,belki dynamic ile hala analog olan şeyler bırakırlar içinde orası bilinmez tabii.2.0 TDI 190 ps quattro seçeneği olursa ülkemizde yine satışa devam eder diye düşünüyorum.

Dış tarafı ise fazla mı abartılı yoksa kıvamında mı yorum yapamıyorum,bana olması gerektiği gibi geldi.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
benim için audi = süslü vw, şişirilmiş vw, izole vw, boyalı vw yani vw
RS6 ve Passat Variant 'ın ne alakası var yav :confused:. A3 le Golf ortak sadece kalanı farklı. Q2 ve yeni Q3'de de benzerlikler var ama kalanının komple şasisi farklı ustam biliyorsun. Ona bakılırsa bana göre Mercedes = Süslü Renault :oops:.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
RS6 ve Passat Variant 'ın ne alakası var yav :confused:. A3 le Golf ortak sadece kalanı farklı. Q2 ve yeni Q3'de de benzerlikler var ama kalanının komple şasisi farklı ustam biliyorsun. Ona bakılırsa bana göre Mercedes = Süslü Renault :oops:.
valla Porsche de, leonun kaput kilidini gördükten sonra rs6 değil rs300 bile olsa şüpheyle bakarım ben
rs6 ya gelene kadar ne otomobiller var

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Ustam ona bakılırsa Lotus'da da Vectra sinyal kolları var. Bu tarz şeyler çok normal.
Lotusun odaklandığı sey iç-dış mekan kalitesi yada lüx değil ama yıl 2018 olmuş adamlar 3 modelin 2sinde klimayı bile opsiyon olarak koyuyor.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
SW modellerde ilk tercihim A6 Avant olsa da, sedanının orasından bakıyorum, burasından bakıyorum E ve 5'e tercih edecek yönünü bulamıyorum. Benim otomobil zevkime göre çok soğuk ve kaba.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Spor otomobillerdeki opsiyonlar bildigimiz opsiyonlar gibi değil hocam amac lüks değil ağırlık tasarrufu. Bi bakıma pist odaklı bir otomobil mi konfor odaklı bir otomobil mi seçimini sana bırakıyor. E4 m3 csl deki opsiyonlar bixenon far , radyo , klimaydi zamanında. işin garibi(!) dünyada bu arabaların en boşu tuttu. Amaç farklı yani kısaca
Lotusun odaklandığı sey iç-dış mekan kalitesi yada lüx değil ama yıl 2018 olmuş adamlar 3 modelin 2sinde klimayı bile opsiyon olarak koyuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım