Yeni A6 hakkında düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Mevzu donanım değil veya lüks değil hacım. Neyse ben bişey bilmiyorum zaten ya
Ya ne alaka senin bişey bilmemen
Her marka kendi odaklandığı yönde hareket ediyor, tamam kaput mandalı çok ufak bişey ama ben onca para verdiğim arabayı kurcalarım heryerinden farklı, c segmenti bi arabayla aynı parçayı fark etmek de hoşuma gitmez:)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ya ne alaka senin bişey bilmemen
Her marka kendi odaklandığı yönde hareket ediyor, tamam kaput mandalı çok ufak bişey ama ben onca para verdiğim arabayı kurcalarım heryerinden farklı, c segmenti bi arabayla aynı parçayı fark etmek de hoşuma gitmez:)
O zaman Rolls Royce, Lotus, Aston Martin, Lexus, Infiniti almayacaksınız, kötüleyeceksiniz bu konu hakkında yorum yapmaktan normal bireye olduğunu anlatmaktan dilimde tüy bitti daha da yorum yaparsam adam değilim NET.

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
herşey iyi hoş da, şu arka tampondaki sahte egzoz görünümlü içi plastikle kaplı zımbırtıya ne gerek var...
bakın egzoz görünümlü demiyorum, sahte egzoz görünümlü diyorum. sahtenin sahtesini yapmışlar :)
Audi-A6-2019-1024-22.jpg

Son düzenleme:

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
herşey iyi hoş da, şu arka tampondaki sahte egzoz görünümlü içi plastikle kaplı zımbırtıya ne gerek var...
bakın egzoz görümlü demiyorum, sahte egzoz görünümlü diyorum. sahtenin sahtesini yapmışlar :)
Audi-A6-2019-1024-22.jpg
Bunu yapmayan marka kalmadı nerseyse bana da çok komik gözüküyor

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,918
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
bakın egzoz görünümlü demiyorum, sahte egzoz görünümlü diyorum. sahtenin sahtesini yapmışlar :)
Audi-A6-2019-1024-22.jpg

Aman Allahım,kör oldum sandım :D Neden egzozu öyle yapmışlar anlamak güç,resmen görsel olarak insanda şölensizlik yaratıyor :D Halbuki eski A6 da ne kadar güzeldi egzoz çıkışları.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Egzoz çıkışı bile sahte oldu yakında içten yanmalı kafaya özenip, elektrikli arabalara kabin içi motor sesi, kabin dışı egzoz sesi verilir, egzoz görüntüsü verilir.Yeter yaa biz büyüdükçe dünya içine kaçıyor herhalde.o_OMadem elektiriklisin ona göre dur, ya da madem küçük motor küçük egzozun var adam gibi aşağıdan sarkıt sahtecilik yapma.Araba almama sebebi yahu bir de A6 yani amiral gemisi.

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Bu otomobilde çift egzoz çıkışı var sağ ve sol tarafta..Egzoz çıkışlarını alta verip o kısmı gizlemişler..Bana kalırsa da çirkin gözüküyor ancak egzozun çıkan gazla sebebiyle kapkara gözükmemesi gibi görsel bir düşünceyle yapılmış olabilir. Bu arabalarda egzoz çıkışı gibi bir maliyeti pek düşüneceklerini sanmıyorum
Bazı dizel S klas modellerinde bile bu şekilde..Hadi A6 maliyet odaklı yapıldı diyelim, S 400 gibi bir otomobilde mi adamlar bunun maliyetini düşünecek ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...00l-cdi-4matic-exclusive-bayi-549148903/detay

Son düzenleme:

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
O zaman Rolls Royce, Lotus, Aston Martin, Lexus, Infiniti almayacaksınız, kötüleyeceksiniz bu konu hakkında yorum yapmaktan normal bireye olduğunu anlatmaktan dilimde tüy bitti daha da yorum yaparsam adam değilim NET.
almıyoruz zaten ne alacaz:D

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Bu otomobilde çift egzoz çıkışı var sağ ve sol tarafta..Egzoz çıkışlarını alta verip o kısmı gizlemişler..Bana kalırsa da çirkin gözüküyor ancak egzozun çıkan gazla sebebiyle kapkara gözükmemesi gibi görsel bir düşünceyle yapılmış olabilir. Bu arabalarda egzoz çıkışı gibi bir maliyeti pek düşüneceklerini sanmıyorum
Bazı dizel S klas modellerinde bile bu şekilde..Hadi A6 maliyet odaklı yapıldı diyelim, S 400 gibi bir otomobilde mi adamlar bunun maliyetini düşünecek ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...00l-cdi-4matic-exclusive-bayi-549148903/detay
Maliyet dusunulmeden yapılan şeyler 2000 lerden önce kaldı. Artık s400 de olsa maliyet dusunuluyordur bence. Ne yazık ki e39 donemlilerine denk gelemedim şimdi hepsi dökük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım