KAPALI Yeni akü 12 günde biter mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Geçen ay 3 senelik aküyü değiştirdim yeni akü taktırdım ikinci araca binmem sebebiyle araba 12 gündür garajda duruyordu dün çalıştırmaya çalıştığımda marş almadı sizce normal mi yoksa kaçak mı aramalıyım?

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Arabada eski sahibinin taktırdığı alarm var chrisfix'in videosundaki kaçak bulma tekniğini deneyeceğim araba boşta ne kadar akım çekiyor diye bakıp ona göre karar veririm son durumu yazarım buraya cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Düşük ihtimal akü sorunlu gelmiş olabilir. Garantili ürün sonuçta, garantiden değiştirin derim. 2. üründe de sorun olursa o zaman arabada arayın.

CetinAdam

Profesör
23 Kas 2016
89
129
1,060
30
İstanbul
Marka
Honda
Alarm olan arabaların aküsü daha çabuk biter, bundan dolayı tavsiye etmiyorum... Bende arabayı yeri geliyo 15 gün yatırıyorum garajda böyle bir şeyle karşılaşmadım çok şükür.

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Bundan önce octavia vardı onda fabrikasyon iç gözlem sensörlü alarm vardı onda 7-8 gün sonra hiç bır sıkıntı çıkmamıştı akü 2.5 yıllıktı.Sonradan takılan alarmda kaçak olabilir diye düşünüyorum ölçüp yazıcam buraya musait olunca

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Kaçak vardır büyük ihtimalle de aküden de olabilir, bizim accente aküyü yeni aldığımız ilk haftada başımıza böyle bir şey gelmişti. Arabayı yatırma olayı falan da olmamıştı götürüp değiştirmiştik garantiden. O aküyü 7-8 yıldır kullanıyoruz hala da nasıl bitmediğine hayret ederek kullanıyoruz :D

Son düzenleme:

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Kaçak vardır büyük ihtimalle de aküden de olabilir, bizim accente aküyü yeni aldığımız ilk haftada başımıza böyle bir şey gelmişti. Arabayı yatırma olayı falan da olmamıştı götürüp değiştirmiştik garantiden. O aküyü 7-8 yıldır kullanıyoruz hala da nasıl bitmediğine hayret ederek kullanıyoruz :D
Bizde 5.5 senedir aynı akuyi kullanıyoruz:D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bizde 5.5 senedir aynı akuyi kullanıyoruz:D
Hocam maximum ömrü o civarlarda olur zaten de ne bileyim elektronik çok bir şey yok diye herhalde akü bayağı dayandı :D Gerçi bizimki kamyonet aküsü müydü neydi yerine dahi oturtmakta zorlanmıştık, şu an mesela kaput çubuğunu kapatırken sıkıştırmak lazım araya :D
Sizin araba neydi ona göre yukarıdaki tezim kanıtlansın :D

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Hocam maximum ömrü o civarlarda olur zaten de ne bileyim elektronik çok bir şey yok diye herhalde akü bayağı dayandı :D Gerçi bizimki kamyonet aküsü müydü neydi yerine dahi oturtmakta zorlanmıştık, şu an mesela kaput çubuğunu kapatırken sıkıştırmak lazım araya :D
Sizin araba neydi ona göre yukarıdaki tezim kanıtlansın :D
2012corolla:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım