Yeni Araç için Detailing Önerileri

mtht

Mehmet
Senkromeççi
13 May 2021
15
10
70
37
izmir
Merhaba,

Aradım fakat benzer bir konu bulamadım, daha önce açıldıysa mesajımı ilgili başlığa taşırsanız sevinirim. Sıfır veya ikinci el araç alımı yaptıktan sonra standart olarak yaptığınız işlemler neler? Örneğin seramik kaplama yaptırıyorum, detaylı temizlik yaptırıyorum gibi detaylı bir kaynak oluşturursak sanırım benim gibi yeniler için faydalı olabilir.

Ayrıca bulunduğunuz ilde işinden memnun olduğunuz işletme varsa paylaşmanız da iyi olabilir.

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Sıfır araç almış olsam mümkünse bayide yıkanmadan teslim alıp, seramik kaplama yaptırırdım.
İlk arabam olsa da yaptığım ve gelecekteki arabalarımda yapmayı düşündüğüm şeyleri sayacak olursam;
1- Dış temizlik
2- Hızlı cila
3- İç temizlik (tavan, torpido, plastikler vb.)
4- Fırça ve halı yıkama makinesi ile koltukları yıkama
5- Klima bombası ve güzel kokan bir koku.
Benim için yeterli oluyor. Daha fazlası ikinci el araç için keyif ve bütçe işi. Yakın zamanda boya koruma yaptırmayı düşünüyorum. İşletme sahibi ile biraz sohbet ettim, bir süredir de sosyal medyadan takip ediyorum. Kullandıkları malzemeler kaliteli. İşlem sonrası da memnun kalırsam işletme adı paylaşırım.

Mete2308

Metehan
Düz Yol Gazcısı
16 Ara 2020
21
51
235
25
Konya
Marka
Opel
Ben kesinlikle seramik kaplama yaptırırdım çünkü yeni alınmış araç en ufak çizikte içiniz sızlıyo sonuçta artık eskisi gibi 50-60 bin liralara sıfır araba alınmıyo yani ufak kılcal çizik bile olsa şahsen ben üzülürüm bunun ününe geçmek içinde seramik bana göre kesinlikle şart

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım