KAPALI Yeni araç tavsiyesi bütçe 120.000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cengizhansezer

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
35
17
595
Herkese merhabalar.
2006 r53 cooper s sahibiyim ve gerçekten özel bir araç nadir bulunan donanımlara sahip. Aracımdan çok memnun olmamla beraber malesef yakıt olayı özellikle öğrenci olmamdan dolayı beni yoruyor(şehir içi 12.5 lt altına düşemedim).
Malum durumlar böyle olunca üzülerek de olsa sevdiğim aracı satıp yeni bir araç alma niyetine girdim.
Piyasa gerçekten uçmuş 120-125e kadar bütçe zorlanabilir.
Araç otomatik veya manuel olması fark etmez nispeten az yakan benzinli motor tercihim olur ve aile baskısı da nedeniyle 4 kapılı bir araç olmak zorunda.
Aklımda aslında iki farklı araba olmasına rağmen; leon ve mini countryman d modelleri var bu bütçelere ikisi de bulunabiliyor.
Önerilerinize seve seve açığım

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Megane HB ve alınabiliyorsa 1.0Tsi Golf
Eğer borçla alacaksanız da şuan nakitin önemli olduğunu ve değil borçla otomobil almak, lüks ise model düşürülebiliyorsa düşürme taraftarıyım

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford
bu paralara 2016 yukarı modellere bakardım. ama dünyanın yaşadığı olaylar otomobil firmaları satışlarını tekrar hızlandırmak için indirimler yapabilir diye düşünüyorum. yaza doğru yepyeni 2.el piyasası oluşabilir veya aksine daha da artabilir.
sedan:
renault megane : OTOSTAT Renault Megane Sedan 1.2 Tce Touch
opel astra : ÖĞÜTLER'DEN 2019 MODEL ASTRA 1.4T 140 HP EDİTİON PLUS
hyundai elantra : Maraş otomotiv 9000 kmde
skoda octavia : SKODA OCTAVİA 1.2 TSİ
hb:
seat leon : Seat Leon 1.2 tsi ilk sahibinden
peugeot 308 : 2017 18.000 KM 308 1.2 VTI ACTIVE EMİN OTO DA
fiat egea hb : HATASIZ 2019 MODEL 11BİN KM FİAT EGEA 1.6 E-TORQ STREET OTOMATİK
renault megane hb : Sahibinden Tertemiz Aile Aracı

Son düzenleme:

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
1.6 156 HP'lik Allure 308'ler düşünülebilir, hem performans olarak çok aşağı düşülmemiş olur hem de 308 GTI'larla bile 8 litrelerin altında dolaşanlar olduğuna göre bununla da nispeten az yakılabilir diye düşünüyorum.

Tek eksisi multimedyasının biraz yavaş olması, deneyip görmekte fayda var. Bir ihtimal son makyajda gelen multimedya sonradan takılabiliyorsa iş görür diye düşünüyorum. Satılık 3 tane var şu anda.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
765
1,601
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Focus gayet hoşmuş ancak 1 litrelik ecoboost nasıldır bilgisi olan var mıdır
Üst üste 6 yıl yılın motoru seçildiğini söyleyebilirim. Bayii test sürüşleri hariç tecrübe edemedim maalesef. Ama performans konusunda canlı, yakıt konusunda da ortalama 8 civarı yakıyordu. Uzun dönem kullanım detayı konusunda tecrübesi olan arkadaşlar yazacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım