Yeni Golf 8 Alınır mı?

Golf 8 Alınır mı?

• Alınır

Kullanılan: 12 28.6%
  • Alınmaz

Kullanılan: 30 71.4%

• Kullanılan toplam oy
    42

tenharliet

Sezgin Mercan
Senkromeççi
29 Eki 2020
18
6
70
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Merhaba arkadaşlar, Golf 8 konusunda çok kararsızım. Siz yeni Golf 8 alınır mı? Sebepleri ile yazarsanız sevinirim.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Benim için tek sebebi eski nesle nazaran içinde de dışında da çok çirkin görünmesi. Tamamen kişisel bir neden yani :)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
golf alınır ama bu fiyatlara alinmaz, kapali garaji varsa nakit parasiyla alacaksa gene hak verebilirim ama bu kadar para verip sokaga bırakılmamalı, sahsi fikrimdir

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İc tasarimi yerli yerinde ama disi cidden kotu. Tasarim haricinde surus olarak eski kasanin belli oranda ustune koydugunu okumustum. Zaten golf'un kendi olusturdugu standarti devam ettiriyordur.

Ama ben yeni leon'u cok begendim. Keza octavia da guzel duruyor. Golf'ten daha albenili duruyorlar. Eger suruslerini biraz gelistirmislerse, torsiyonun dezavantajini biraz torpulemislerse Golf'e hic bakmam.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Ben içini beğenmedim. Her şeyin dokunmatik olmasına karşıyım. Sırf içi böyle olduğu için almam.

Dokunmatik hisli ve tepkili çalışınca yine iyi de tasarım çok ucuz duruyor benim gözümde. Klima tuşlarının fiziksel olduğu modeller bence de hem daha şık hem daha kullanışlı. Bu işi en iyi Land Rover & Jaguar kotardı bence.

299C8302-A737-40CF-88C5-793128982C1C.jpeg

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
396
957
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Elimden geldiğince dijital göstergesi olmayan ve özellikleri mümkün mertebe tek bir ekrandan yönetilmeyen araba almaya çalışacağım. Bir yerden sonra imkansız olacak tabi ki

Hele hele o mis gibi analog kadranlar, ibreler hayalet gösterge gibi değişik bir isimlendirme ile nasıl dijitale kaydı. VW aşırı seveni olan bir marka malum bizde, özellikle bayılıyorlar hayalet dedikleri ekrana

tenharliet

Sezgin Mercan
Senkromeççi
29 Eki 2020
18
6
70
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Elimden geldiğince dijital göstergesi olmayan ve özellikleri mümkün mertebe tek bir ekrandan yönetilmeyen araba almaya çalışacağım. Bir yerden sonra imkansız olacak tabi ki

Hele hele o mis gibi analog kadranlar, ibreler hayalet gösterge gibi değişik bir isimlendirme ile nasıl dijitale kaydı. VW aşırı seveni olan bir marka malum bizde, özellikle bayılıyorlar hayalet dedikleri ekrana
Hem analog hem dijital olduğu zaman tadından yenmiyor :)

haskysan

Hasan
Takipçi
30 Eki 2020
4
9
20
26
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bir golf 7 TDI kullanıcı olarak görüşüm yeni golf 8 in dış tasarımı sanki Golf 7 ve 7.5 dan daha da eski duruyor. Teknolojik olarak belki daha büyük artıları olabilir ancak bir çok + sını çalmışlar ve kolay kolay alışılabilecek bir başkalaşım değil. TDI olmaması da cabası.

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
8.nesile kadar ben golfü beğenen fakat fiyatının fazla olduğunu düşünen kesimdendim. 8.nesil golfün arka tasarım bence yine iyi fakat ön tasarımı hiç beğenmedim. Videoda izlediğim kadarıyla da bayağı bir tasarrufa gidilmiş. Bu kadar tasarrufta kalitenin düşmesi demektir benim gözümde.

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,769
2,050
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Golf'ün kalitesini tartışmak yersiz olur.Ancak önceki nesillerde de fiyatı yüksekti, ki şimdi vergi diliminden dolayı tamamen astronomik rakamlara çıktı. Highline şu an 349.300 tl.

tenharliet

Sezgin Mercan
Senkromeççi
29 Eki 2020
18
6
70
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Golf'ün kalitesini tartışmak yersiz olur.Ancak önceki nesillerde de fiyatı yüksekti, ki şimdi vergi diliminden dolayı tamamen astronomik rakamlara çıktı. Highline şu an 349.300 tl.
olmayan bir araca fiyat biçip insanları heyecanlandırıp bekletiyorlar sadece şu an. Bu şartlarda bu rakama boş araba gelir ancak.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes

Bu fiyat highline için bence hayal. 450binin altında geleceğini düşünmüyorum. 349bin 36bin Euro ediyor. %80 ÖTV artı %18 KDV yani toplamda %112,4 toplam vergisi olan bir Golf Highline 45-50bin Euro’dan aşağı satılamaz. O da 450-500bin eder. Üreticisi olan Almanya’da en boşu 17,100 Euro’dan başlıyor Türkiye’ye gelen Highline’a 16,800 Euro yazmışlar :)

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım