Yeni Kia ceed 2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Görücüye çıkmış içi sportage aynısı olmuş işte resimleri :)

Spied-2018-Kia-Ceed-1.jpg
Spied-2018-Kia-Ceed-2.jpg
Spied-2018-Kia-Ceed-3.jpg

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Araba baştan demode duruyor, hiç canlılık yok. Ben açıkcası beğenmedim çünkü fazla sıradan gözüküyor ama birde gelince bakmak gerek.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,910
7
51,115
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Genelde yeni tasarımlara olumlu bakan azınlıktanım, ama bu arabanın iç mekan tasarımı kesinlikle ciddi geriye gitmiş. Umarım başka yerlerden araba genel olarak ciddi iyileştirilmiştir. Yoksa Cee'd lerin 2. el piyasası fırlar.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Genelde yeni tasarımlara olumlu bakan azınlıktanım, ama bu arabanın iç mekan tasarımı kesinlikle ciddi geriye gitmiş. Umarım başka yerlerden araba genel olarak ciddi iyileştirilmiştir. Yoksa Cee'd lerin 2. el piyasası fırlar.
Başka yerlerden iyileştirilmiş diyorsunuz da yol tutuş/konfor dengesi ve yalıtımı sınıfının belki de en iyisi olabilir hatta iddaa ediyorum bu klasmanlarda üst sınıfa bile çıkabilir. Ceed in en büyük sorunu yeni nesil şerit takip,acil frenleme gibi yeni nesil güvenlik donanımları bide xenon far,ortaki ekranın küçük olması ve bazı yerlerdeki plastikler. İlk intiba olarak da o plastiklerden kurtulmuşlar gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım