Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Land Rover’ın efsanevi modeli Land Rover Defender, yeni jenerasyonu ile Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünya tanıtımını gerçekleştirdi.
Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover’ın, bugüne kadar ürettiği en yetenekli 4×4 modeli olmaya hazırlanan Yeni Defender, 70 yılı aşkın tarihinde yepyeni dönemi temsil eden yeni nesli ile dünya tanıtımını Frankfurt Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirdi. Gelişmiş arazi özellikleri ile geçmiş ruhuna sadık kalarak 21’inci yüzyılda macerayı yeniden tanımlayan Yeni Defender, kendine has köşeli tasarımı ve yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni Defender, Defender 90 ve Defender 110 olmak üzere iki farklı gövde tipiyle tercih edilebiliyor. Defender 90, 6 kişiye kadar oturma kapasitesi sunabilirken, 110’da ise 5+2 oturma düzenine sahip bir iç mekan tercih edilebiliyor.
Yeni...

Okumaya devam et...

Son düzenleme:

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Ön farlar bilemedim çok kötü geldi benim gözüme ya. Çok küçükleştirip basitleştirmiş arabayı benim gözümde.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
O vites kolunu sprinter, crafter, transit gibi niye konsolun üstüne koyarlar ? Ticari mi bu araç ? Madem böyle bir şey yapacaksın kaldır vites kolunu yuvarlak bir buton koy. Zaten otomatik vites araçta fiziksel bir vitesin manası yok. Üstüne bir de böyle ticarimsi bir konumlandırma yapınca hiç yakışmıyor.

O

Ozan Baruk

Ziyaretçi
bu tarz araçlara karşı nedense zaafım var kendime engel olamıyorum

ciftvanoss

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2019
116
75
635
zonguldak
Marka
BMW
Oldukça klasikleşmiş bir tasarımı mahvettiler ,dağda çamurun karın içinde kullanılacak aracın diğer range modellerine benzetilmesi kötü olmuş.

A

Ahmetullah Hismano

Ziyaretçi
Ride like the wind,
Fight proud my son.
You're the DEFENDER,
God has sent.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
başıma bir iş gelmeyecekse ben beğendim. dışını özellikle beğendim. içinde de bir tek vites hiç olmamış bana kalırsa. yine de klasik sevenler için tek seçenek mercedes'in g serisi kaldı. içi hem modern hem klasik çizgisini de korumayı başarıyor. defender ise tamamen yeni bir araç gibi olmuş çok güzel olmuş olsa da.

BullyDentist

Görkem
Düz Yol Gazcısı
11 Ocak 2020
16
40
145
Ankara
Marka
Hyundai
Böyle bir tasarımı nasıl kabul ederler anlam veremiyorum, yeni duster daha estetik duruyor desem yalan söylemiş olmam sanırım.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,528
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Taşlamayın beni , bir iki şey hariç ben beğendim 😂

gOkO60

Profesör
22 Ara 2016
102
385
1,835
Defender dediğin elektronik olmaz. Mekanik olur. Bu defenderlikten çıkmış, modern suvlara dönmüş. Defender felsefesine aykırı bir araç olmuş. Çift kavrama nedir Allah aşkına :D
Bakın adı defender olmasa arabaya 10 puan verirdim, orası ayrı :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım