Yeni M8'in iç mekan fotoğrafları ortaya çıktı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni BMW M8'in kamuflajlı halinin iç mekan fotoğrafları ortaya çıktı.

Tamamı deri kaplı olan orta konsolun vites kısmının çevresinde oldukça fazla tuş yer alıyor. Kimilerinin hoşuna gidebilecek bu durum, ergonomik olarak bazı kullanıcıları zorlayabilir.
iDrive'ın disk şeklindeki kontrol ünitesi, Audi'nin MMI'ına benzemiş. Bunun dışında artık iDrive için ayrı bir alan bulunmuyor, vitesin yanında konumlandırılıyor.

V şeklinde yükselen tasarım en geniş noktasında klima menfezleri, klimanın tek sıra halindeki tuşları ve radyo ses açma kapama düğmeleri ile son buluyor.

Vites topuzu F90'ınki gibi olduğunu görebiliriz. Çok yüksek ihtimalle M8'de de M5 gibi ZF'in tork konvertörlü şanzımanı kullanılacak.

Direksiyon da yeni X3, 5 Serisi ve 6 serisi GT de kullanılan M sport direksiyon ile birebir aynı.
bmw-m8-convertible.jpg

İç mekanla ilgili en net resim: (Dosya büyük olduğu için ekleyemedim.)
https://www.instagram.com/p/BiZe_gQl6Qq/?utm_source=ig_embed

Ekli dosyalar

• BMW-M8-Leaked-Interior-830x553.jpg
    BMW-M8-Leaked-Interior-830x553.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 428
  • Genf-2018-BMW-M8-Gran-Coupe-Concept-Live-14-1024x678.jpg
    Genf-2018-BMW-M8-Gran-Coupe-Concept-Live-14-1024x678.jpg
    76.8 KB · Görüntüleme: 443
Son düzenleme:

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Görseldeki araç M8 değil, tahminen M850i, çünkü direksiyonu standart M paket direksiyonu.

Ben beğendim açıkçası. Marka imajından çok kaybolmadan güzel iyileştirmeler yapmışlar. Her ne kadar vites etrafında fazla tuş varmış gibi gözükse de F kasalarda da o kadar tuş var, sadece birleşik olmadığı için böyle gözükmüyor. iDrive kontrollörünün yerini vites yanına almaları da ergonomi açısından çok iyi olmuş bence, tam istediğim şeydi.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Görseldeki araç M8 değil, tahminen M850i, çünkü direksiyonu standart M paket direksiyonu.
Doğru diyorsun hocam, gözden kaçmış. F90'ınkine benzettim haliyle.

Ben beğendim açıkçası. Marka imajından çok kaybolmadan güzel iyileştirmeler yapmışlar. Her ne kadar vites etrafında fazla tuş varmış gibi gözükse de F kasalarda da o kadar tuş var, sadece birleşik olmadığı için böyle gözükmüyor. iDrive kontrollörünün yerini vites yanına almaları da ergonomi açısından çok iyi olmuş bence, tam istediğim şeydi.
Açıkçası benim görüşüm, ne kadar tuş o kadar iyi. Yani gereksiz tuşlara da karşıyım ama otomobilin özellikle gece tuşların yansıması ile uçak kokpitine dönmesi benim çok hoşuma gidiyor. Dediğin gibi marka imajını kaybetmeden yapılması da ayrıca bir güzellik olmuş.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Yeni BMW M8'in kamuflajlı halinin iç mekan fotoğrafları ortaya çıktı.

Tamamı deri kaplı olan orta konsolun vites kısmının çevresinde oldukça fazla tuş yer alıyor. Kimilerinin hoşuna gidebilecek bu durum, ergonomik olarak bazı kullanıcıları zorlayabilir.
iDrive'ın disk şeklindeki kontrol ünitesi, Audi'nin MMI'ına benzemiş. Bunun dışında artık iDrive için ayrı bir alan bulunmuyor, vitesin yanında konumlandırılıyor.

V şeklinde yükselen tasarım en geniş noktasında klima menfezleri, klimanın tek sıra halindeki tuşları ve radyo ses açma kapama düğmeleri ile son buluyor.

Vites topuzu F90'ınki gibi olduğunu görebiliriz. Çok yüksek ihtimalle M8'de de M5 gibi ZF'in tork konvertörlü şanzımanı kullanılacak.

Direksiyon da yeni X3, 5 Serisi ve 6 serisi GT de kullanılan M sport direksiyon ile birebir aynı.
Ekli dosyayı görüntüle 12904

İç mekanla ilgili en net resim: (Dosya büyük olduğu için ekleyemedim.)
https://www.instagram.com/p/BiZe_gQl6Qq/?utm_source=ig_embed
Görünen köy kılavuz istemez misali konspet modelden neredeyse hiç uzaklaşmamışlar. Genel olarak Mercedes modellerinin iç mekanlarını sevmem ama malesef S Coupe bundan daha çekici ve elegant duruyor.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW
Görünen köy kılavuz istemez misali konspet modelden neredeyse hiç uzaklaşmamışlar. Genel olarak Mercedes modellerinin iç mekanlarını sevmem ama malesef S Coupe bundan daha çekici ve elegant duruyor.
Genelde zaten BMW patron sınıfı arabalarda iç mekan olarak Mercedes'e göre çok geride kalıyor. Onun da sebebi adamlar prestijde dahi spor araba imajından ödün vermek istememeleri bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım