Yeni Mercedes X Class

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet arkadaşlar daha yeni tanıtıldı araç.
Aracın nasıl olduğu bakış açınıza göre değişir ancak görünüş ve iç dizayn olarak Yıldız olmanın hakkını vermiş gerçekten.
Fiyatı için 3.0 motor ile 90 € dendiğini gördüm bazı sitelerde eğer öyle olursa ülkemizde tek tük anca görebiliriz diye düşünüyorum. Gördüğümüz de büyük ihtimalle lüks semtlerde şehir içi sadece şekil amaçlı kullanan kesim :/ Neyse sonuçta amaç olarak bir ticari araç ve hunharca yük konup dağa taşa vurulacak :D İnsan buna kıyıpta çakılda süremez ki :)

Sizin düşünceleriniz neler?
IMG-20161025-WA0039.jpg
IMG-20161025-WA0048.jpg
IMG-20161025-WA0030.jpg
IMG-20161025-WA0045.jpg
IMG-20161025-WA0047.jpg
IMG-20161025-WA0046.jpg
IMG-20161025-WA0049.jpg

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Evet arkadaşlar daha yeni tanıtıldı araç.
Aracın nasıl olduğu bakış açınıza göre değişir ancak görünüş ve iç dizayn olarak Yıldız olmanın hakkını vermiş gerçekten.
Fiyatı için 3.0 motor ile 90 € dendiğini gördüm bazı sitelerde eğer öyle olursa ülkemizde tek tük anca görebiliriz diye düşünüyorum. Gördüğümüz de büyük ihtimalle lüks semtlerde şehir içi sadece şekil amaçlı kullanan kesim :/ Neyse sonuçta amaç olarak bir ticari araç ve hunharca yük konup dağa taşa vurulacak :D İnsan buna kıyıpta çakılda süremez ki :)

Sizin düşünceleriniz neler?
Ekli dosyayı görüntüle 1227 Ekli dosyayı görüntüle 1229 Ekli dosyayı görüntüle 1231 Ekli dosyayı görüntüle 1230 Ekli dosyayı görüntüle 1232 Ekli dosyayı görüntüle 1233 Ekli dosyayı görüntüle 1234
Bu araç konsept. Yollara adapte edilmiş veriyon 2017 sonu. Ayrıca dci 2.2 motor ile gelecek. Gösterilen araba tam bir gövde gösterisi dışı biraz buna benzeyecek ama iç mekan önemli ölçüde değişecek. Lansmanı canlı yayın ile izledim bu arada.

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
G-Serisi dışında mercedes'in arazi araçları ilgimi çekmiyor aslında hiç bir arazi aracı ilgimi çekmiyor ancak G-Wagen bambaşka dır. Range falan onun yanında oyuncak kalır köşeli duruşu yeter onun.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
G-Serisi dışında mercedes'in arazi araçları ilgimi çekmiyor aslında hiç bir arazi aracı ilgimi çekmiyor ancak G-Wagen bambaşka dır. Range falan onun yanında oyuncak kalır köşeli duruşu yeter onun.
G serisi gibi çığır açacak dediler lansman da ve ben bir güzel güldüm.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Mercedes Citan gibi birşey olmasın bu da ? O birebir Kangoo bu da birebir Navara olacak büyük ihtimal. Konsept falan hikaye bence direk Navara' ya yıldız atar geçerler gibi geliyor bana Citan öyle çünkü.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Mercedes Citan gibi birşey olmasın bu da ? O birebir Kangoo bu da birebir Navara olacak büyük ihtimal. Konsept falan hikaye bence direk Navara' ya yıldız atar geçerler gibi geliyor bana Citan öyle çünkü.
Kime sorsan 2. Citan olacak diyor zaten kaldı ki bence de öyle olacak aksi halde satamaz. Belki iç mekan 1 tık daha kaliteli olur.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Kangoo- Citan ilişkisi yok bu araçta. "Badge Engineering" değil, aylardır reklamını yapıyorlar zaten. Hatta mottoları da first premium pickup. Bence çok satacak, hatta Audi de Amarok temelli, Lexus da Hilux temelli rakip çıkacaklar. Fazla değil 3 yıl sonra görürsünüz.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Kangoo- Citan ilişkisi yok bu araçta. "Badge Engineering" değil, aylardır reklamını yapıyorlar zaten. Hatta mottoları da first premium pickup. Bence çok satacak, hatta Audi de Amarok temelli, Lexus da Hilux temelli rakip çıkacaklar. Fazla değil 3 yıl sonra görürsünüz.
Çıkmaz. Yapmayın eylemeyin citan vakti de her dakika reklam yapıtlar yok yıldız farkı yok bilmem ne diye. Ayrıca bence artık yıldızın eski ruhu kalmadı. Rebadged olacak x class da. Diyelim ki sizin ki gibi oldu. Astronomik bir fiyat ile çıkacaklar ve Avustralya da genel olarak premiumluk yerine iş görme önde geliyor keza güney Amerika da da.

Son düzenleme:

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Çıkmaz. Yapmayın eylemeyin citan vakti de her dakika reklam yapıtlar yok yıldız farkı yok bilmem ne diye. Ayrıca bence artık yıldızın eski ruhu kalmadı. Rebadged olacak x class da.
Citan ile kaderi aynı olmayacak. İnsanlar salak değil, ucuzu varken sırf Mercedes diye aynı aracı almadılar. (Seat Exeo, Opel Combo aklıma ilk gelen araçlar) Ama bu araç başka, çünkü rakibi yok.
Bu yazdığımı ekran görüntüsü al, bu araca rakip gelince hatırlarsın. Yıldız yine otomobil dünyasına yön vermeye devam eder merak etmeyin.

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Burda ticari sınıftan bahsediyoruz bence çoğu premium bu işe dahil olcak hele ki mercedes girdiyse önümüzdeki yıllarda hepsi teker teker dökülcek bu sınıfa bence ki audi'nin pick up yapmasını isterim şahsen. Amarok alt yapısı ile ki Amarok ta iyi. Yapsınlar ya çeşit olsun güzel olur. Yapmazsa bi tek Bmw yapmaz ona da yakışmaz zaten audi falan eyvallahta.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Citan ile kaderi aynı olmayacak. İnsanlar salak değil, ucuzu varken sırf Mercedes diye aynı aracı almadılar. (Seat Exeo, Opel Combo aklıma ilk gelen araçlar) Ama bu araç başka, çünkü rakibi yok.
Bu yazdığımı ekran görüntüsü al, bu araca rakip gelince hatırlarsın. Yıldız yine otomobil dünyasına yön vermeye devam eder merak etmeyin.
Valla hocam bence citan ile benzer olacak sonuc. Olmasa bile fiyat 200k 250k olacak e bende navaraya 200k verecek biri değilim. Ayrıca en çok pikap satılan yer olan Avustralya da da pek satacağıni düşünmem.

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Burda ticari sınıftan bahsediyoruz bence çoğu premium bu işe dahil olcak hele ki mercedes girdiyse önümüzdeki yıllarda hepsi teker teker dökülcek bu sınıfa bence ki audi'nin pick up yapmasını isterim şahsen. Amarok alt yapısı ile ki Amarok ta iyi. Yapsınlar ya çeşit olsun güzel olur. Yapmazsa bi tek Bmw yapmaz ona da yakışmaz zaten audi falan eyvallahta.
Mercedes sprinter üretiyor e audi ve bmw nerde hiç biri o tarz bir araç üretmiyor merc yine caddy segmentine girdi e diğer premiumlar yine ortalıkta yoklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım