HABER Yeni Opel Insignia | İlk Sürüş

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
yeni Insignia’nın Nisan 2017 itibariyle tavsiye edilen satış fiyatları;

• 1.5 l 165 bg. benzinli manuel Enjoy donanımla 118 bin 900 TL. olarak belirlendi.
  • 1.6 l 136 bg. dizel otomatik Enjoy donanımlı araç ise 144 bin TL.’den satışa sunulacak.
Şuanki euru kuru ile

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

• 1.5 l 165 bg. benzinli manuel Enjoy donanımla 118 bin 900 TL. olarak belirlendi.
  • 1.6 l 136 bg. dizel otomatik Enjoy donanımlı araç ise 144 bin TL.’den satışa sunulacak.
Şuanki euru kuru ile
Yeni gelecek kur zamlarıyla birlikte oluşacak fiyatı düşünmek bile istemiyorum. Şuan ki fiyatı iyi, keşke hep böyle kalsa.

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Muhip bey aradan geçen yıllar daha da ağırbaşlı hale getirmiş seni. Bu siteyi bir kaç hevesli, idealist genç birlikte kurdunuz, büyüttünüz. Bizde sizi takip ettik. Derken perde arkasında bir şeyler yaşandı, ayrıldın. Senden sonra pek hoşlanmadığım bir iki tip geldi geçti. Sonrasında da önce Sinan bey geri döndü. And bir anda herşeyi bıraktı. Sonra da sen geri döndün, iyi de oldu. her güzel şey gibi otoparkta bitti derken, Sinan ve sen yeniden buradasınız (benim gibi orta yaşlı olarak) artık daha güzel şeyler yapacaksınız inşallah. hoş geldin özlemişiz seni.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör

Şuanki euru kuru ile
Fiyatların olduğu linki atabilir misin?

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Hafta sonu azmettim german konfigüratörüne göz attım. Şaka maka 19 inch jant seçeneği yok. Ya 1.6 ve altı hacim için 18 alacaksın ya da 2.0'a çıkıp 20 inch. Araca bakıyorum bakıyorum, sonra bi daha bakıyorum; 18 az 20 çok bu araca lan resmen? Bi de 18'ler Honda'nın yeni jantları gibi çok karaktersiz eğri büğrü. Yok abi jant konusunda fena taktım ben bu araca. Zaten arka stoplar yanmazken astra j sedan (hoş yanarken de öyle sayılır), iç tasarım astra k falan derken bi ön tasarım kalıyor elle tutulur bi de arka diz-baş. Harcıyorlar yiğidi göz göre göre.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Fiyatların olduğu linki atabilir misin?
Kaynak internet sitesi değil :)

Hafta sonu azmettim german konfigüratörüne göz attım. Şaka maka 19 inch jant seçeneği yok. Ya 1.6 ve altı hacim için 18 alacaksın ya da 2.0'a çıkıp 20 inch. Araca bakıyorum bakıyorum, sonra bi daha bakıyorum; 18 az 20 çok bu araca lan resmen? Bi de 18'ler Honda'nın yeni jantları gibi çok karaktersiz eğri büğrü. Yok abi jant konusunda fena taktım ben bu araca. Zaten arka stoplar yanmazken astra j sedan (hoş yanarken de öyle sayılır), iç tasarım astra k falan derken bi ön tasarım kalıyor elle tutulur bi de arka diz-baş. Harcıyorlar yiğidi göz göre göre.

Jantlar 16,17,18 ve 20 var 19 yok niyeyse

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Şuanki euru kuru ile

• 1.5 l 165 bg. benzinli otomatik Enjoy donanımla 134 bin 500 TL. olarak belirlendi.
@gtepro internet sitelerine düşmüş opel insignia grand sport fiyat diye yaz çıkar

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
http://www.haberturk.com/ekonomi/ot...yeni-opel-insignianin-satis-fiyati-belli-oldu
Bu var mesela böyle tek tek yazan yer yok bize de opel malatya söyledi
Enjoy'un aşlangıç paketi olduğunu varsayarsak Passat 1.4 150hp Comfortline Manuel ile aralarında sadece 1.100TL var. Fiyat farkı oldukça az bu yüzden Passat yine satar İnsignia yine zorlanır. Otomatik vites olunca malum Opelin şanzımanı eski ve ucuz olduğu için DSG'den baya ucuz aralarında yaklaşık 6.000TL fiyat farkı oluyor. Buna istinaden yine çoğu insan gider Passat alır. Valla Opel fiyatlandırma konusunda çuvallamış gibi duruyor ama bilemedim. Üst donanımlarda iki araç arasındaki fark nasıl ona bakmak gerek.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Enjoy'un aşlangıç paketi olduğunu varsayarsak Passat 1.4 150hp Comfortline Manuel ile aralarında sadece 1.100TL var. Fiyat farkı oldukça az bu yüzden Passat yine satar İnsignia yine zorlanır. Otomatik vites olunca malum Opelin şanzımanı eski ve ucuz olduğu için DSG'den baya ucuz aralarında yaklaşık 6.000TL fiyat farkı oluyor. Buna istinaden yine çoğu insan gider Passat alır. Valla Opel fiyatlandırma konusunda çuvallamış gibi duruyor ama bilemedim. Üst donanımlarda iki araç arasındaki fark nasıl ona bakmak gerek.

Donanım listesi konusunda bir bilgim olmadığı için yorum yapamam ama ingiltere ile aynı ise en boş donanımda
7 inç ekran
android auto-carplay
Bluetooth
Cruise control
Ön çarpışma uyarıcı ve otomatik fren
Şerit takip
Mesefa gösterme
Elektronik el freni
Lastik basınç gösterme
Aynalar ısıtmalı ve elektrikli
Led lambalar standart gündüz farı var
anahtarsız giriş çıkış çalıştırma
17 jant gözüküyor bide vw daha nisan ayı fiyatlarını açıklamadı hala mart ayı gözüküyor 2 güne o da değişir düşer mi artar mı bilemem tabii

Edit: astra nın donanımları hemen hemen aynı ondan ingiltereye baktım

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Donanım listesi konusunda bir bilgim olmadığı için yorum yapamam ama ingiltere ile aynı ise en boş donanımda
7 inç ekran
android auto-carplay
Bluetooth
Cruise control
Ön çarpışma uyarıcı ve otomatik fren
Şerit takip
Mesefa gösterme
Elektronik el freni
Lastik basınç gösterme
Aynalar ısıtmalı ve elektrikli
Led lambalar standart gündüz farı var
anahtarsız giriş çıkış çalıştırma
17 jant gözüküyor bide vw daha nisan ayı fiyatlarını açıklamadı hala mart ayı gözüküyor 2 güne o da değişir düşer mi artar mı bilemem tabii

Edit: astra nın donanımları hemen hemen aynı ondan ingiltereye baktım
Bizim ülkeye gelecek olan baz versiyonda büyük ihtimalle şerit takip ve çarpışma önleme olmaz. Zaten bu iki donanım olmayınca Passat ile kafa kafaya oluyorlar. Bakalım bekleyip görecez. Passat cephesinde zam gelmeyecek diye biliyorum ama enson ne oldu pek bir haberim yok açıkçası.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Beyler d segment otomobillerin alınabilir olan çoğu versiyonu artık mantığını zaten yitirdi. Bir kaç aydır d segmentler c'ye göre daha mantıklıydı ama onların da iyice suyu çıktı. 150k ile 165-170k seviyesinde bir aralığa kadar çıktı rakamlar ki şu %20'lik kur farkı zammı az ya da çok bu rakamları biraz daha yukarı çıkaracaktır.
Hal böyle olunca 2.el 5.20i ve 3.20i ed gibi temiz ve pırıl pırıl araçlar devreye giriyor bu fiyatlara. O yüzden d segmentini de el birliği ile yalan etti güzel hükümetimiz, buradan kucak dolusu tebrikler.. Yönetim başarısıdır, dikkate alınız.

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bizim ülkeye gelecek olan baz versiyonda büyük ihtimalle şerit takip ve çarpışma önleme olmaz. Zaten bu iki donanım olmayınca Passat ile kafa kafaya oluyorlar. Bakalım bekleyip görecez. Passat cephesinde zam gelmeyecek diye biliyorum ama enson ne oldu pek bir haberim yok açıkçası.

6 martta 1 euro 3.93 tl miş şuan da 1 euro 3.88 tl yani teknik olarak biraz daha düşmesi lazım

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım