HABER Yeni Opel Insignia | İlk Sürüş

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Sanki sedan'ı istemeyerek zorla yapmışlar gibi. Sw'nin havası çok farklı, bayıldım. Reyiz de hoş gelmiş.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Opel bu sefer başarmış! Yeni İnsignia'yı Mazda 6'ya çok benzetiyorum. Mazda 6 modelinin panjuru ile Opel Insignia panjuru genel anlamda birbirlerine benziyor. Eski İnsignia ile yeni İnsignia arasında dağlar kadar fark var. Yeni İnsignia ülkemizde bu sefer tutulacak ve hakettiği başarıya ulaşacaktır. Güze olmuş, fiyatı da 100-150 bin aralıklarında olursa satar. Yoksa VW algısını değiştirmek çok zor

otomuhendis

Asfalt Kurutucu
26 Eyl 2016
9
7
595
Vallahi Muhip reyizi görmeyi özlemişim. Sinanla beraber videolarınıda görmek güzel olacak. İnsignia yı almanlarda genel olarak çok begeniyorlar ve tabi PSA sonrası düşecek kalite öncesi son iyi model olarak görüyorlar.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
farklı yüzlerden dinlemek iyi oluyormuş:) tam anlamıyla merak ettiklerimi sunamadı (yakıt tüketimi, otomatik şanzıman seçeneği, donanım farkları vb) ama genel itibariyle beğendim. başarılar..

Sarper

Asfalt Kurutucu
8 Kas 2016
5
10
595
44
Mersin
Hoşgeldin Muhip . Bu testin en güzel tarafı Muhip'in dönüşü olmuş :))) Otopark kendini buluyor artık . Benim gibi (+30 yaş) takipçi grubunun eminim ki çok hoşuna gitmiştir bu durum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım