Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Tamamen yenilenen Peugeot 2008’i kullanmak için Marsilya’dayız. Tasarımıyla oldukça beğeni toplayan 2008, büyüyen iç hacmi ve kullanışlılığıyla da ön plana çıkıyor. Ürün gamındaki her modele artık elektrikli bir versiyon eklemeye başlayan Peugeot, bu konuda oldukça iddialı gözüküyor. Yol tutuşu da cabası! İyi seyirler.

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Okumaya devam et...

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,698
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Serpme olta yöntemi tam olarak bu mu? at çek yöntemine kıyasla daha çok sazan çekeceği kesin :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
58447039-E79B-4B9E-873B-0C0E94F4A5FF.jpeg

Viraj kasarken Peugeot ESP si ⚠

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
2008'in tasarımı bence güzel olmuş. Yolda yeni 3008'i görünce ilk zamanlar epey bir bakmıştım. :D Fransızlar tasarıma iyi çalışmış.
B segment SUV otomobil için bence yeterli yaşam alanı sunuyor. Tabi gözle görünce daha iyi yorum yapabilirim.

Aslında rekabetçi bir fiyatla gelirse bence 3008 gibi bu da epey satılır. Umarım geç kalmazlar TR'ye erkenden getirirler dediğim bir araç olmuş.
Araba almak için araştırma yaptığımız şu zamanlarda hali hazırda ülkemizde satılan 2018-2019 model PUG 2008'e bakıyorduk aslında. Ama bu yeni kasa daha yenilikçi ve güzel olmuş. Sanırım bu gelene kadar başka bir araba almış oluruz ama yine de binmeyi isteyeceğim bir araba olmuş. :D

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
2008'in tasarımı bence güzel olmuş. Yolda yeni 3008'i görünce ilk zamanlar epey bir bakmıştım. :D Fransızlar tasarıma iyi çalışmış.
B segment SUV otomobil için bence yeterli yaşam alanı sunuyor. Tabi gözle görünce daha iyi yorum yapabilirim.

Aslında rekabetçi bir fiyatla gelirse bence 3008 gibi bu da epey satılır. Umarım geç kalmazlar TR'ye erkenden getirirler dediğim bir araç olmuş.
Araba almak için araştırma yaptığımız şu zamanlarda hali hazırda ülkemizde satılan 2018-2019 model PUG 2008'e bakıyorduk aslında. Ama bu yeni kasa daha yenilikçi ve güzel olmuş. Sanırım bu gelene kadar başka bir araba almış oluruz ama yine de binmeyi isteyeceğim bir araba olmuş. :D
Şubatta gelecekmiş diyolar

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım