Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Toyota, Los Angeles Otomobil Fuarı’yla birlikte RAV4 tarihinde yeni bir sayfa açarak Plug-In Hybrid dünyasına merhaba dedi.
Segmentine adını veren ve dünyanın ilk SUV’u olan RAV4’ün kablo ile de şarj edilebilen hibrit versiyonu RAV4 Plug-in Hybrid’in örtüsü ilk kez Los Angeles’ta kaldırıldı. Hibrit teknolojisinin lideri Toyota, şimdi RAV4’ün ilk kablo ile şarj edilebilen hibrit versiyonuyla daha fazla güç ve daha yüksek yakıt verimliliği sunuyor. 
 Beşinci jenerasyon RAV4 ürün gamının zirvesinde yer alan model, bu yılın başında tanıtılmasının ardından Avrupa’da 105 bini hibrit olmak üzere 120 binden daha fazla kişinin tercihi oldu. RAV4 Plug-in Hybrid ise, RAV4 modelinin güçlü konumunu daha da sağlamlaştıracak. 
 Segmentinde sıra dışı bir performans sunacak RAV4 Plug-in Hybrid, elektrikli ve 2.5 litre benzinli motoru kombine ederek 306 HP güç üretiyor. Bu sayede...

Okumaya devam et...

Son düzenleme:

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
Başta sevindim ama sonra fark ettim, sevinilicek birşey yok.

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Emisyonun 30 gr dan az olması bir de kocaman jipte büyük başarı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım