Yeni Volkswagen Passat İlk Görüntüleri

Makyaj operasyonu geçiren Volkswagen Passat’ın ilk görüntüleri.

İlk dikkat çeken detaylar. Touareg de kullanılan IQ.LIGHT-led matrix farlar içeride ise yenilenen ekranlar ve direksiyonlar. Ayrıca saati kaldırıp yerine PASSAT yazısı koymuşlar.

Makyaj ile birlikte yenilenen bir sürü teknoloji de gelmiş. Bunlarda:

• IQ.DRIVE: İlk kez Passat’ta kullanılacak bu teknoloji. 0-210 km hız arasında yarı otonom sürüş sunacak.
  • Tamamen İnternete bağlı: Yenilenen ekranlarla beraber (MIB3) araba artık bir sim kartı ile internete bağlanabilecek. Bu sistemle birlikte artık telefonlar için kablosuz internet ve güncel harita ve yol bilgilerini alabilecek
  • Yeni sesli komut sistemi: Merhaba Volkswagen ile aktif edilebilecek bu sistem artık daha akıcı ve doğal çalışacak. Bu sistem ile arabadaki navigasyon,telefon,radyo gibi komutlar sesli bir şekilde kontrol edilebilecek.
Volkswagen-Passat-2020-1024-0a.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0b.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0c.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-0e.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-02.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-03.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-04.jpg
Volkswagen-Passat-2020-1024-05.jpg

Tanıtım videosu için: https://www.instagram.com/garajtv/p/Btlm8GyoDbx/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ed34smd7fv8g
Kaynak: http://garajtv.com/yeni-volkswagen-passat-ilk-goruntuleri/

Son düzenleme:

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Bu yeni 1.5 TSI'larda partikül filtresi olduğunu biliyor muydunuz? Avrupa emisyon normlarını karşılamak için koymuşlar güya ama bence daha çok Dsg'den sonra yeni bir "bomb has been planted" olarak naapabiliriz diye düşünüp düşünüp buna karar vermiş olmaları daha muhtemel. :)
Yeni Mercedes A200’dede var kesinlikle ileride olay çıkarcağını düşünüyorum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım