Yine Yeniden: Yerli Otomobil

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Başlık açılmamış olması garip geldi. Ben mi görmedim yoksa artık 32. kez yerli otomobil gündemi olması mı yıldırdı bilemiyorum.
27 Aralık Cuma günü yerli otomobilimiz tanıtılıyor. Ne zaman yollarda olacağı seçimlere bağlı :)
yerli otomobil varank ile ilgili görsel sonucu

Şöyle bir fotoğraf verildi geçtiğimiz günlerde aracın hatları oldukça güzel gözüküyor. Biliyorsunuz tasarımı pininfarina yaptı. Konsept yurt dışında imal edildi sanıyorum Almanya.
2015 senesinde pininfarina biliyorsunuz satıldı çok komik bir rakama. Sanıyorum borçlar hariç 28 Milyon Euro gibi bir rakama satıldı. Saab alt yapısına yapılan yatırımın yarısı kadar oluyor bu miktar. Kızmamak, sinirlenmemek elde değil ne yazık ki. Pininfarina kendi adıyla otomobil üretmeye başlayacak yakında, kaçırılan en büyük fırsat. Link;
(Orda da yorumumuzu yapmışız keşke alsalardı diye :))

Yerli otomobile gelirsek, brandalı resimlerden sonra aracın pininfarina nın K350 konseptiyle ön ızgara harici aynı olduğu tahmin ediliyor. Tasarım oldukça hoş ben epey beğendim açıkçası ama daha önce olan bir tasarımı satın almak bir başka sakat kısım. Sekiz silindir kanalının videosunda bir de sedan versiyonun geleceği söyleniyor. Sedan versiyonun da k350 ile aynı zaman tanıtılan h500 kod adlı araca benzeyeceği söyleniyor. Aynı videoda yüzde 60 oranında bir yerlilik hedefleniyor deniliyor. Umarız yollar da görebiliriz, umarım vizyoner insanlar vardır babayiğitlerin içerisinde
k350 ile ilgili görsel sonucu
h500 pininfarina ile ilgili görsel sonucu

Ekli dosyalar

• 1577050022036.jpeg
    1577050022036.jpeg
    5.9 KB · Görüntüleme: 0
  • 1577050175430.jpeg
    1577050175430.jpeg
    10.3 KB · Görüntüleme: 0
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım