Yorekok oto destekçim videosu yapmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Eleştirel bir kanal olan, YouTube'dan absürt kanalları tiye alan yorekok reyiz bu forumda da mevzusu geçen oto destekçim kanalını gözüne kestirmiş.
Yorumları alalım

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
kendisi de saçma sapan oyun videolarından kareler koyup milletin hatalarını yakalayıp onları eleştirip, onlarla dalga geçen, video malzemesi yapıp para kazanma amacı olan birinden başka biri değil. Ve takipçileri de 14-18 hadi bilemedin 19 yaş aralığındaki ben herkesten zekiyim havalarına giren ergenler.

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
kendisi de saçma sapan oyun videolarından kareler koyup milletin hatalarını yakalayıp onları eleştirip, onlarla dalga geçen, video malzemesi yapıp para kazanma amacı olan birinden başka biri değil. Ve takipçileri de 14-18 hadi bilemedin 19 yaş aralığındaki ben herkesten zekiyim havalarına giren ergenler.
Teşekkürler:D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
şu bahsettiğin dalga geçme bana forumdaki trolleri hatırlattı hani banlanınca farklı hesap açıp gelen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım