Yunanistan'dan selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

otomobilTutkunu

Düz Yol Gazcısı
20 Eyl 2018
5
9
145
Herkese merhabalar. İsmim Mert, 19 yaşındayım. Kanalı yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum ama foruma kayıt olmak bugüne kısmetmiş. :) Şu an Selanik'te elektrik ve bilgisayar mühendisliği okuyorum. Peki nasıl oldu da orada okumaya başladın derseniz aslında ben doğma büyüme İskeçeliyim. Batı Trakya Türklerini duymuşsunuzdur belki.

Onun dışında ehliyetimi alalı sadece 10 ay oldu fakat gerek Sinan abinin videoları olsun gerek başka kanalların videoları, kendimi sürüş konusunda oldukça geliştirdiğimi düşünüyorum. Okuduğum şehirde maalesef arabam yok ama tatillerde ailemin yanına gittiğimde ilk iş bizim Fiat Punto'yu alıp turluyorum. Tabii bu bahsettiğim Grande Punto değil, ondan önceki eski kasa. Türkiye'de pek bulunmuyor galiba. Babamın 2006 model 1.4 atmosferik Seat Cordoba'sı da var fakat onu pek kullanmıyorum doğrusu.

Son düzenleme:

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Hoş geldin Mert, ara sıra bize Yunanistan'ın en kötü halinde bile mevcut araç fiyatları konusunda Türkiye'den iyi olduğuna dair fotoğraflar paylaşırsın umarım.

otomobilTutkunu

Düz Yol Gazcısı
20 Eyl 2018
5
9
145
Hoş geldin Mert, ara sıra bize Yunanistan'ın en kötü halinde bile mevcut araç fiyatları konusunda Türkiye'den iyi olduğuna dair fotoğraflar paylaşırsın umarım.

Döviz kurunu hesaba katarsak aslında araç fiyatları aynı diyebiriz ama tabii para birimi olarak karşılaştırırsak arada uçurumlar var. :)

Son düzenleme:

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
604
1,463
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Hoşgeldiniz keyifli forumlar :) Yunanistan ve Yunanca gerçekten hayranıyım, çok Yunanca şarkı dinlerim öğrenmeye çalışıyorum ama çok zor bir dil :rolleyes:

otomobilTutkunu

Düz Yol Gazcısı
20 Eyl 2018
5
9
145
Hoşgeldiniz keyifli forumlar :) Yunanistan ve Yunanca gerçekten hayranıyım, çok Yunanca şarkı dinlerim öğrenmeye çalışıyorum ama çok zor bir dil :rolleyes:
Hoşbuldum, teşekkürler. Yunanca gerçekten farklı ve güzel bi dil. Türkçe de öyle. Gördüğüm kadarıyla birçok kişi bu şekilde düşünüyor, yani zor olduğunu, fakat daha 6 yaşından beri dili bildiğim için bu konuda bir şey diyemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım