Zeytinli Rock Festivali 2017

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Herkese merhaba! :) Aramızda Zeytinli'ye festivale giden var mı? Ben yarın yola çıkıyorum, katılanlar varsa haberleşip küçük bir buluşma yapabiliriz.:) konu yanlış yerde olabilir, galiba yanlış yerde.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
kim demiş konu yanlış yerde diye :p aha organizasyonda şahitlerim var :p

Şaka bi yana 2 sene önce festival dönemi altınoluktaydım, dibine kadar gidip çalıştığım için gidemedim. Bu sene izin hakkım yok yine gidemiyorum, seneye inşallah.....

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
kim demiş konu yanlış yerde diye :p aha organizasyonda şahitlerim var :p

Şaka bi yana 2 sene önce festival dönemi altınoluktaydım, dibine kadar gidip çalıştığım için gidemedim. Bu sene izin hakkım yok yine gidemiyorum, seneye inşallah.....

Ehehe tabi kim demiş? Bal gibi de doğru yerde, mis! :D

Festivalde medeniyetten mahrum kalınca anca yazabildim. Hocam kötü yanları da olsa gitmeni öneriyorum, mutlaka gitmelisin. Seneye gidersen eğer giden arkadaşlarla küçük bir buluşma da yaparız mis gibi olur. Seneye izin hakkının olması umuduyla :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ehehe tabi kim demiş? Bal gibi de doğru yerde, mis! :D

Festivalde medeniyetten mahrum kalınca anca yazabildim. Hocam kötü yanları da olsa gitmeni öneriyorum, mutlaka gitmelisin. Seneye gidersen eğer giden arkadaşlarla küçük bir buluşma da yaparız mis gibi olur. Seneye izin hakkının olması umuduyla :)

Mayıs sonrası izin hakkım olacak, inşallah gitmek istiyorum. Giden arkadaşlarım özellikle giriş kuyruğundan şikayetçilerdi, 12 saate yakın kuyruk beklemişler sanırım :)

deniz26

Asfalt Kurutucu
Beta Programı
5 Ağu 2017
11
10
595
Hocam konserler muhteşem ama kamp alanı çok kötüydü güvenlik görevlilerinin tavrı ve yeterliliği çok kötüydü.ilk gün girişte yaşadıklarımdan bahsetmek bile istemiyorum.
Kısaca festivali umut kuzey ayarladığı sürece pansiyonda kalın.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,526
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam konserler muhteşem ama kamp alanı çok kötüydü güvenlik görevlilerinin tavrı ve yeterliliği çok kötüydü.ilk gün girişte yaşadıklarımdan bahsetmek bile istemiyorum.
Kısaca festivali umut kuzey ayarladığı sürece pansiyonda kalın.

Türkiyede bu tür festivaller hep milyon yapım& Umut kuzey tarafından yapılıyor. Sektörün içinden gelen bi organizatör olduğu için sıkıntıları en iyi bilen biri olmasına rağmen her sene bu tür eleştrilerin geliyor olması üzücü. İlk gün girişte yaşananları az çok duydum. Umarım sonraki festivallerde yaşanmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım