Zorunlu Trafik Sigortası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Bir arkadaşım ptt şubelerinden trafik sigortasının yapılabildiğini söyledi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Siz sigortanızı ve kaskonuzu nereden yaptırıyorsunuz ? İlk arabamı aldığımda kuzenim yaptırmıştı tam bilgi sahibi olamadım . Şimdi Sportage için acilen sigorta ve kasko yaptırmam lazım.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Bir arkadaşım ptt şubelerinden trafik sigortasının yapılabildiğini söyledi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ? Siz sigortanızı ve kaskonuzu nereden yaptırıyorsunuz ? İlk arabamı aldığımda kuzenim yaptırmıştı tam bilgi sahibi olamadım . Şimdi Sportage için acilen sigorta ve kasko yaptırmam lazım.
Benim babam önceden sigortaciydi. E haliyle tanıdığım sigortacı var. İsterseniz yönlendirebilirim sizi de. Fiyat konusunda elindeki şirketlerin hepsinden fiyat alıp size söyler.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Benim babam önceden sigortaciydi. E haliyle tanıdığım sigortacı var. İsterseniz yönlendirebilirim sizi de. Fiyat konusunda elindeki şirketlerin hepsinden fiyat alıp size söyler.
Başka şehirde olunca fazla fiyat veriyorlar. Memleketten arattık fiyatlara fahiş bir fiyat verdi.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Şehir? Eğer Kocaeli ise önerebileceğim sigortacı var. Her yıl kapsamı dahilinde en uygun firmadan kasko yaparlar. Başka il ise tavsiyem efektif olamayabilir emin değilim.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Şehir? Eğer Kocaeli ise önerebileceğim sigortacı var. Her yıl kapsamı dahilinde en uygun firmadan kasko yaparlar. Başka il ise tavsiyem efektif olamayabilir emin değilim.
Siirt . Memleketten bir sigortacı aradı başka şehirde olduğunuz için yüksek fiyat çıkıyor dedi. Benim daha çok merak ettiğim: pttsigorta.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Siirt . Memleketten bir sigortacı aradı başka şehirde olduğunuz için yüksek fiyat çıkıyor dedi. Benim daha çok merak ettiğim: pttsigorta.
En yakın ptt'den başvuru yapabiliyorsunuz. İnternetten teklif de alınabiliyor olabilir. Önce sitesine bir bakmakta fayda var. Yalnız sigortayı yapan firma direk ptt değil. Klasik sigorta acentesi gibi birkaç sigorta firmasıyla çalışıyor. Hangileriydi hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla hiçbirini gözüm tutmamıştı :) Generali'yi hatırlıyorum sadece. Onlarla iş yapmayacağıma dair sözüm vardı oradan hatırlıyorum. :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bir ara bir yıl kadar aralıksız her gün en az bir kez sms ya da telefonla pazarlamaya uğraştılar. Bu kadar agresif pazarlama gördüğüm zaman geri dururum, güvensiz yaklaşırım. Bunlar çok fazla abarttı, uyuz oldum. İşin böyle bir kişisel tarafı da var :D

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm
aracın plakasının bulunduğu ile göre +-%5 indirim olayı var diye biliyorum sigortalarda. Bu sitede maliye bakanlığının bir sitesi tüm acentelerden fiyat teklifi alıp size sunuyor. Verdiği kod ile de istediğiniz bi sigorta bayisinden kodu vererek ekran da çıkan fiyatı verebilirsiniz. Yanlış bilmiyorsam kod ya 1 hafta ya da 1 ay boyunca geçerli

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
sigortam.net ten yaptır, 25 tane firma ile anlaşmaları var, sana en uygun olanı seç, 3 yıldır kullanıyorum, sadece 1 kere kullandım, sıkıntı çıkmadan en kısa sürede halletiler işimi, tavsiye ederim, eğer yaptıracaksan adımı ver ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım