Yeni profil mesajları

Alım-Satım(İlan) katagorisine ne zaman erişim sağlayabiliyoruz.Kaç fırın daha ekmek yemem lazım :)
Berkin
Berkin
İki şarttan birisini karşılıyorsunuz :) Forumda daha fazla aktif olup katılım sağlarsanız birkaç hafta içerisinde açabilirsiniz.
fnalkan
fnalkan
Teşekkürler, az daha sabırlı olayım o zaman:)
Merhaba

Aşağıdaki konu başlığında kısa süre içinde anket içeriğini değiştiremez hale geldi. Ufak bir düzenleme yapacağım. Yardımını rica ederim.

mtb_rider
mtb_rider
Şimdi kontrol ettim. Düzenlenemiyor hala.
Berkin
Berkin
Anladım, maalesef forum yazılımının müdahale edemediğimiz böyle saçma limitasyonları olabiliyor. Dilerseniz bana özel mesaj atın, anketi dilediğiniz gibi değiştirelim.
mtb_rider
mtb_rider
Özel mesaj atabilme yetkim yok :)
Yuri Gagarin reis nerelerdesin ara sıra iracing türkiyeye uğra
Merhaba,
3.) Sitemizde koyu muhabbetin yer aldığı Özel Sohbet ile İlan(Alım-Satım) bölümümüz, sitemizdeki belirli bir aktiflik süresini geçirmiş, belirli bir mesaj adedine ulaşmış kişilere açılmaktadır.

Bu aktiflik süresi, mesaj adedi nedir tam olarak? Severek takip ettiğim bölümlerdi yıllar önce, hayır ulaşılmayacak mesaj adetleri ise boşa kürek çekmeyelim. Teşekkürler.
Berkin
Berkin
Spesifik olarak belirtmiyoruz ancak iki şart var. Birisi üyelik zamanı diğeri de mesaj adedi.

Siz zaman şartını karşılıyorsunuz ancak diğerini karşılamadığınız için açılmamış. Aslında forumda aktif olan yeni üyelerimiz çok kısa bir süre içerisinde oralara erişim kazanıyor. Öyle çok yüksek bir rakamda değil, aktif olup katılım gösterdiğinizde 1-2 hafta içerisinde açabilirsiniz.
  • Beğeni
Tepkiler: Tuncb
T
Tuncb
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
Sol şeridin temposu yüksek, orta şeridin temposu düşük kalıyor. İkisinin arasına "araf" adında bir şerit konulması lazım :D
Abi selam, @alfhonso için alfa ege stickerı yollamışsın da kendim için bunu nasıl temin edebilirim :)
  • Beğeni
Tepkiler: stan ve alfhonso
Emir
Emir
Abi 156 ile alakalı internette ne kadar kaynak video varsa hepsini inceledim en ince ayrıntısına kadar :) Muğladayım.
stan
stan
Selamlar,

Su an elimde yok sticker ama olunca yazarim muhakkak.
  • Beğeni
Tepkiler: Emir
Emir
Emir
Teşekkür ederim, haberinizi bekliyorum :)
Özlüce Bulvarı + Sağ şeritte Şişen Trafik +sola atlayan aynasızlar+ Sarı Damperli Kamyonlar= Zulüm gibi geçen son direksiyon dersi...
Sabah sabah ekmek almaya arabayla gidelim dedik 200 metre yol için federaller tarafından paket oluyorduk iyi mi... Neyse ki maske+ güneş gözlüğü+ soğukkanlılık kombinasyonuyla fark ettirmedik illegal olduğumuzu çevrilmeden geçtik sakin sakin... Gittiğim yol da yol olsa, ara sokaktan hallice cadde :/
"Fidyo çeğip neabacağn" Cümlelerini duymadan başladığım YouTube serüvenimde Uzun yıllardır takip ettiğim ve çok sevdiğim Otopark Ailesinden de Destek bekliyorum Lütfen Abone olmayı ihmal etmeyelim. Reklam olarak değil de yardım isteyen bir kardeşiniz olarak görün lütfen. Şimdiden hepinize Teşekkürler..
  • Beğeni
Tepkiler: fujiwara ve Akın
mehmeetakiff
mehmeetakiff
Yönetime admin@otopark.com üzerinden linki paylaşmak için ulaşmaya çalıştım fakat bir geri dönüş alamayınca paylaştım eğer bir sıkıntı olacaksa kaldırabilirim hiç sorun yok :)
Üst
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım