Yeni profil mesajları

Boyasız kazasız halde 62bin TL'ye iki ilan süresi boyunca satamadığım arabamı birkaç ay sonra 3 parça boyalı ve fazladan 5bin km yapmış halde 61bin TL'ye havada kapmaya çalışan 119 hasta ruhlu adam. maksadınızı anlayamadan öleceğim.
Onemanband
Onemanband
Dizel otomatik C segmenti en ucuz otomobil benimkinden 2 tane alırdı ÖTV indirimli haliyle. Ama her şey olabilir tabi Türkiye burası
T
Tb96
Hocam 0 fiyatları çok ciddi şekilde 2. elleri etkilediği için domino etkisi yaratıyor. Ya aslında fiyat kırmak için bahane de yapacak bir şey yok. Ben aracımı 3 hafta da satabildim çok acayip adamlar aradı valla.
Onemanband
Onemanband
Valla direk sosyoloji doktora tezi olacak konu.. yıldım şu işlerden
Sevgili Arkadaşlar. Birbirimizin otomobillerine, paylaşımlarına, veya yorumlarına cevap verirken lütfen saygılı olalım. Aynı konu ile ilgili 5 kişi aynı görüşte olabiliriz, ama lince oturmayalım. Sosyal yaşantımızdaki problemlerimizi forumdaki sevgili arkadaşlarımızdan çıkarmaya çalışmayalım. Panpa ruhumuzu kaybetmeden sohbetimize devam edelim. Seviliyorsunuz.

İNFAZCI
inzfatih
inzfatih
tam da bu sebepten paylasim yapmayi azalttim. birde gri propoganda var isim vermeden bir kisi uzerine kara mizah yapmak, cevap verirsen yaran mi var gocundun diyecek vermesen ulu orta dalga gecicekler.. hic mertce degil, kacak oynamak yakismiyor ama yapacak pek bisey oldugunu da sanmiyorum..
alfhonso
alfhonso
Bir hususta görüş bildirilmesinde veya eleştirilmekte sıkıntı yok. Eleştirilmek güzel hatta. Ama bir kişinin üzerine 5 kişi çullanmak gibi bir huy oluşmaya başladı forumda. İşte bu hoş olmuyor. Haklı veya haksız, kişileri bizlerden uzaklaştırıyor
Cenk
Cenk
Forumda en rahatsız olduğum konu, samimiyet, arkadaşlık, yakınlık maskesi altında başkalarının mallarını, tercihlerini, düşüncelerini akıllarınca alaya aldığını, dalga geçtiğini zanneden tipler olması. Kendi doğruları en idealiymiş gibi davranıp 2-3 tanede yandaş bulunca haddini aşan bir çok kişi var. Çoğuyla kestiğim münasebet bundandır. Forum huzuru adına tavsiyem muhatap olmayın gitsin.
@Berkin Bu + - olayı biraz sol tarafta garip olmuş. Onun yerine cevapla alıntıla olan kısıma küçük like disslike gibi bir buton konsa daha güzel ve kullanışlı olmaz mı?
Berkin
Berkin
Herkes alıştıktan sonra oraya alınacak. İlk başta küçük olarak başlatsaydık gözden kaçacaktı. Sonra küçük bir duyuru ile daha ufak yer kaplayacak :) Ama daha var ona.
bt
bt
Kocaman buton koymuşlar, bir tıklayıp beğenen yok yahu :D
hocam selam özel mesaj atmayı bulamadım, batumdan ev almışsınız bende ev almayı düşünüyorum nerden aldınız, 35bin doların üstünde olduğunu nasıl garantileriz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
hocam selam özel mesaj atmayı bulamadım, batumdan ev almışsınız bende ev almayı düşünüyorum nerden aldınız, 35bin doların üstünde olduğunu nasıl garantileriz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Berkin
Berkin
Valla ben almadım, sadece konunun açılmasına vesile oldum. Sayın hocamız @saracer almıştı diye hatırlıyorum, ona yazarsanız müsait vaktinde eminim yardımcı olacaktır.
Şu supra motorlu başka model arabalardan gına geldi artık. Bütün ufukları da supradan ibaret. Aferin çok zekisin
Sari
Sari
Valla rocketbunny'i de beğenmiyorum. Doğan Kabağın çektiği BRZ'dekini hiç sevemedim sanki tam yapamamışlar.
F
facelift
Saçma sapan tipler ve işler hocam. Hepsi de 1000 HP supra motoru yapıp veyron çıkarmış gibi tripteler. Baydı bu muhabbet