Yeni profil mesajları

90 ların başında bir petrolhead’e Hyundai WRC de 2-3 egemen markadan birisi olacak, Jaguar hintlilere satılacak dense herhalde münasip yerleriyle gülerdi o kişi.Şimdi bakıyorum da otomobil dünyası...
Mrblar 215, 55 rt17 için hangi kış lastiğini tavsiye edersiniz? yük endeksi 94 v mi yoksa 98 xl mi olsun? Link atarsanız sevinirim. Saygılarımla...
Merhabalar, "İkizler - Citroen C2 1.4HDI SX Pack (KOTA DÜŞMANI)" başlığına yazdığım mesaj (Whatsapp Grubu) ile ilgili olarak mesaj gönderiyorum. Bir önceki mesajım "özel bilgi" içerdiği için silinmiş. Telefon numaramı buradan paylaşamıyorum. Nasıl iletişime geçebiliriz? Teşekkürler.
Berkin
Berkin
Yeni üye olduğunuz için özel mesaj oluşturma yetkiniz yok ama ben bir özel mesaj oluşturdum sizin için, tıklayarak oradan iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz :)
M
Matt
Teşekkürler. 🙏
Şöförlükle, motorsporlarındaki pilotluk arasındaki farkı anlamamakta ısrar ediyoruz, biri az yaktırır yaktırır öteki arabayı bile yaktırır. :)
Dün akşam telefonu düşürdüm. Zaten kamerası ve pilini yaptıracaktım ama düşünce ekran da gitti. Ekran kırılmadı ama görüntü yok. Kadıköy'de bir servis toplam 730TL masraf verdi. Artık yeni bir telefon almaya karar verdim. 2000TL ye kadar önerilerinizi alırım :) Aklımda Huawei P Smart 2019 var.
EOK
EOK
Deneyeceğiz bakalım. 4 yıl Galaxy A5 (2015) kullandım. seviye ara çıkacak benim için :D
g.c.
g.c.
Mi note 8 kullanıcısıyım. her açıdan tatmin edecektir.
EOK
EOK
Telefon dün sabah geldi. 24 saatlik kullanımım ardından çom memnunm fiyatına göre alınabilecek en iyi telefonlardan birisi.
Jant lastik hazırlığım yetişirse bu gece bmw 320 ci (motor içi komple 2.8 enjektörüne varana kadar) ile ufaktan oynaşacuk. Sizce ne kadar üzer beni :D
PULAT
PULAT
normal şartlarda 190 lara kadar dibinden ayrılmazdım belki lakin arabada birde kısa şanzıman çıktı daha basar basmaz don lastiği gibi ayırdı herif 6-7 boy oldu net :D
Mt.Akina
Mt.Akina
Vay be ilginç :S herif yüklemiş bayağı zaptedebiliyorsa ne ala :)
PULAT
PULAT
Motor içi enjektör vs 2.8
Rize Ardeşende doktor lakaplı bir usta var onun elinden çıkmış.