Haldun Baba vs. BMW M5

27

Daha önce Instagram’da fotoğrafını gördüğünüz, Haldun Baba ile M5 üzerine sohbetin merakla beklenen videosu sizlerle.

27 YORUMLAR

 1. Haldun Baba çok beyefendi bir insana benziyor onu M5 ile gezdirmek pek uygun olmamış. O Mercedes S Class lara layık. Muhabbetini konuşmasını çok beğendim. Yanlamalar hızlı gitmeler sebebiyle And’ı kınıyorum. 🙂 🙂

 2. Abi Haldun Baba dan daha çok anısını anlatmasını isteriz, şöyle almanya videosu kadar uzun uzadıya bir geçmişe yolculuk olsa tadından yenmez vesselam.

 3. Haldun baba, eski toprak, beyfendi ve gerçekten kültürlü ama And, amcayı arabadan soğuttun vallahi 😀 Yine çok samimi ve sıcak bir sohbet olmuş, araç bahane muhabbet şahane 🙂 Bu arada bende Beşiktaş Anadolu lisesinde okumuş birisi olarak sizin yaşadıklarınızı bende yaşadım o deniz havası insanı çok etkiliyor. Videoların devamını merakla bekliyorum.. 🙂

 4. Tadımlık sohbet havasındaki bu videolarınızı gerçekten çok beğendim. And abininde dediği gibi arabaları almaktan çok sohbetiniz bağlıyor beni aile(m)nize. Tabi arabalara karşı bakış açımın değişiminde burada okuduğum izlediğim testlerin büyük etkisi var. Nacizane fikrim olarak böyle pazar günleri yada birlikte olduğunuz boş zamanlardaki ufak anlarıda bizimle paylaşabilmenizdir.

 5. Kaliteli insan yumurtanın tarifini bile verse dinlenir.Çok iyi toprak Allah Haldun Bey’e sağlıklı uzun ömürler versin And çok şanslısın ve sen de çok kıymetlisin.

 6. Valla herkes yazmış ne eklenir bu gibi güzel yazılara bilmiyorum ancak gerçekten hepiniz ayrı güzel insanlarsınız böyle bir site ortamını bize sağladığınız için bizi yabancı görmeyip ailenizle tanıştırdığınız için teşekkür ederim kendi adıma.

 7. Çok tatlı bir sohbet harika bir video. Haldun Baba’yı da sevdik 🙂 ama keşke korkutmasaydın And Abi 😀 Baba tövbe etti resmen bir daha senle gezmeye 🙂

  • Muhabbet arasında söylemişlerdi sanırım ne alırdık muhabbetinde Haldun bey, And abinin üvey babasıydı. Sanırım kanserdi ve atlattı kendisi, And abi kısaca değinmişti tabi bende net hatırlamıyorum üzerinden çok zaman geçti.

 8. aman dikkat and amca 2 litre filanmı diye soruyo sana motoru iyikide demedin 5 litre diye amca inerdi valla arabadan 😀

 9. Haldun Bey, gerçek bir İstanbul beyefendisi, konuşmalarından ve tavırlarından belli. Böyle insanlar çok nadir de olsa aramızda dolaşıyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu yazın!
İsminizi giriniz