Haberler

Bayiler Boğaziçi’li oldu
Toyota bayi sahipleri, genel müdür ve ikinci kuşak bayilerinden oluşan 34 kişilik grup,  Boğaziçi Üniversitesi ile birlikte geliştirilen “Bayi Üst Yönetim Gelişim Programı”nı bitirerek diplomalarını aldı. Toyota’nın “insana saygı ve sürekli iyileştirme” anlayışı ile yürütülen eğitimde müşteri ilişkilerinden, strateji belirlemeye, finansal analizlerden insan kaynakları yönetimine kadar birçok konu ayrıntı ve örnekleriyle bayilere aktarıldı. Boğaziçi Üniversitesi’nin uzman öğretim üyeleri ve sektör tecrübesi olan profesyoneller tarafından verilen toplam 2 yıl süren eğitimde katılımcılar 12 modülü tamamladılar.

Mini MBA olarak da adlandırılan programı başarıyla bitirerek diplomalarını Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen bir törenle alan katılımcılar,  öğrendikleri bilgileri iş hayatına taşıyarak, müşteri memnuniyeti ve satış performanslarını artırma başta olmak üzere karşılaştıkları sorunlar konusunda donanımlı bir hale geldi. Beğeni toplayan “Bayi Üst Yönetim Gelişim Programı” 2015 yılında da Toyota’nın diğer bayilerinin katılımıyla devam edecek.

Emre Berk Simsek

İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunuyum. Sıkı bir otomobil tutkunuyum. Çocukluğum onların içinde geçti, üniversite yıllarımda ise birçoğunu test ettim. Ve yine aynı yıllarda Otopark ailesine dahil oldum. Direksiyonda olmak benim için bir çocuğun oyuncağıyla oynaması gibidir; bazen huzur dolu, kimi zaman ise adrenalinin doruklarında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu