Haberler

Jeremy Clarkson görevden alınıyor mu?

Geçtiğimiz yıl boyunca birçok skandala imza atan Jeremy Clarkson bir olay daha çıkardı. 21’inci sezonda Burma özel bölümünde bir Asyalıya “slope(çekik)” ve bir tekerleme sırasında “nigga(zenci)” şeklinde ırkçı kelimeler kullanması, bunların da üstüne Patagonya özel bölümünde kullandığı Porsche 928 marka araçta bulunan “H982 FKL” plakasıyla 1982 yılındaki Falkland Savaşı’na gönderme yapmasıyla ağır eleştiriler alan Clarkson kariyerinin en riskli dönemlerini yaşıyor.

İngiliz medyasının haberlerine göre Top Gear yapımcılarından birine yumruk attığı iddia edilen Jeremy Clarkson ile ilgili BBC tarafından soruşturulma başlatıldı ve bu pazar yayınlanması planlanan yeni bölüm iptal edildi. Ne Jeremy Clarkson’dan ne de diğer sunucular Richard Hammond ve James May’den ise bir açıklama gelmedi.

Etiketler

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Evet kovulmuş diyorlar. Bir Behzat Ç. bir de Top Gear vardı benim için. Şu an izleyecek hiçbir şey kalmadı…

  2. Yılbaşında da kendileri Türkiyeyi güvensi bulup hatta daha da abartıp burası ırakdan daha güvensiz diyerek tekrar çelik yelek giymiştir. Az bile olmuş.

  3. Gençlik yıllarında “format gereği” öyle takıldığını düşünüyordum ama onca yıl o şekilde yaşayınca formatı karakteri haline geldi. Zaman içinde top gear da araba inceleme programından çok dev bütçeli, araba paralama,uçaktan atma, kesip sandal yapma programına dönüştü. Ayrıca bu herifin Irkçılık, aşağılama dolu konuşmaları ve içi boş ingiliz milliyetçiliği de baymaya başlamıştı, birine yumruk atma noktasına geldiyse kepazelik içinde kariyerinin son bulmasını dilerim.

  4. bugüne kadar parçaladıkları arabaları izleyip iç geçirenlerin bedduası tutmuştur 🙂 Ayrıca adam su katılmamış bir İngiliz Milliyetçisi.Alman Amerikan farketmez gördüğünde hiç sektirmiyor illa ki sallıyor. Bu zamana kadar kalması bile mucize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı