Haberler

Garantiyi 5’e yükseltti
Mazda Türkiye, 2015 model araçların satışı ile birlikte Mazda severlerin sürüş keyiflerini arttıracak +2 yıl garanti hizmetini sunmaya başladı.

Mazda 5 Yıl Garanti ile ilgili olarak Mazda Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tamer Atsan: “Mazda 5 Yıl Garanti belirtilen koşullar sağlandığında 3yıl /100.000 km olan üretici garanti süresini 5 yıl/150.000 km‘ye kadar uzatılabildiği bir sigorta sistemidir. Hizmet kapsamında, aracına tutku ile bağlı olan ve bakımına dikkat eden kullanıcılar otomobillerini yıllar boyu ilk günkü değerinde kullanma şansına sahip olacaklar.” dedi.

Mazda 5 Yıl Garanti’nin geçerli olabilmesi için aracın ilk satış tarihinden itibaren tüm bakım ve onarımlarının Mazda Yetkili Servisleri’nde yapılmış olması gerekmektedir. Mazda 5 Yıl Garanti müşterilere, 4. ve 5.yıl oluşabilecek beklenmedik arızaların masraflarını düşünmeksizin huzur içinde sürüş keyfi sunar ve kullanıcılar araç değişimi söz konusu olduğunda da 2.el değerini korumanın keyfini yaşarlar.  

Mazda 5 Yıl Garanti araç satışı esnasında ilgili sertifikaların araç sahibi tarafından imzalanarak onaylanması ile devreye alınıyor.

Etiketler

Emre Berk Simsek

İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunuyum. Sıkı bir otomobil tutkunuyum. Çocukluğum onların içinde geçti, üniversite yıllarımda ise birçoğunu test ettim. Ve yine aynı yıllarda Otopark ailesine dahil oldum. Direksiyonda olmak benim için bir çocuğun oyuncağıyla oynaması gibidir; bazen huzur dolu, kimi zaman ise adrenalinin doruklarında.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Ah be mazda bırak şu inadı da üretim adedini arttır,garanti ile olucak iş değil bu,türkiyeye 5.000 tane fazladan mazda 3 yollasan şuanda türkiye pazarın nasıl olur biliyormusun =(

  2. bu motor& vites kombinasyonu tamamiyle yanlış, satış politikası hepten yanlış koskoca doğu anadolu da showroom da bir tane araç, test aracı yok.

  3. Garantisi çok olsa ne fark edecek ki? Millet Mazda’yı bir sıkıntı yaşadığında 2 ay parça beklememek için almıyor. Sebebi gayet basit… Hadi önceden Ford’la ortak parçaları vardı daha çabuktu işler. Şimdi işler nasıl ilerleyecek merak ediyorum.

  4. Ekstra ücret ödemeden zaten Türkiyede dahi 5yıl/100 ve 150 bin km garanti veren markalar var Hyundai & Kia. Mazda asla kötü, adi, yada kalitesiz araba üretmiyor fakat satıldığı ülkelerdeki satış politikası sebebiyle rakipleri olan Japon ve Koreli ler gibi olamaz. Herşey bir kenara 2. elde ise fiyatları abartılı sıfır fiyatlarını hiç ele almayalım daha iyi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı