Haberler

Fransız veliaht gözüktü
Ünlü yapay görselleştirme ustası Theopilus Chin, Renault’un gelecekteki amiral gemisi SUV görevini üstlenecek Ondelious’un render fotoğraflarını yayımladı. 7 koltuklu oturma düzeni olan Ondelious göze hitap edici hatlara sahip.

Espace modelini baz alan Chin, daha üst bir çizgiye sahipken isminin Ondelious olmasının sebebini ise Renault’un 2008’de tanıttığı konseptten baz aldığını söylüyor. Ancak son gelen dedikodular Fransızlı üreticinin Koleos ismine devam edeceğini söylüyor ve Espace’den daha aşağı bir pozisyonda olacağını belirtiyor.

Ortlama 5 metre uzunluğuna sahip olacak Ondelios veya Koleos, CMF platformunu kullanacak ve Nissan X-Trail’i baz alacak.

 

 

Etiketler

okan

1995 yılından doğdum. Ekonomi bölümü öğrencisiyim. Otopark ile ilk tanışmam 2013 yılına dayanmakta. Otomobil sevgimi ve bilgimi köklendiren bu oluşumda 2015 yılının başından beri aktif olarak çalışmaktayım.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. esas sorun arabanın görünüşünde değil. Kullanılabilirlik çok düşük, içerideki ekipmanı kullanmak çok zor, hele ki bir radyo sistemi var ki düşman başına.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı