Haberler

Eriyen Lamborghini

Birkaç gün önce Çin’in kuzeydoğusunda bulunan Shenyang kentinde bulunan bir Lamborghini Gallardo’nun V10 motorundan bilinmeyen sebeple yangın çıktı ve alevler kısa sürede aracın tamamını kapladı. Kısa sürede kendini araçtan dışarıya atan sürücü ciddi bir yara almadı fakat Gallardo neredeyse tanınamayacak bir hale geldi.

Sürücünün kardeşinin verdiği ifadeye göre araç, Lambroghini’nin ürettiği son Gallardo’lardan biriymiş ve 2 ay önce 4 milyon Yuan’a yani yaklaşık 644.000 $’a satın alınmış.

 

Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Demekki Çin deki araba vergiside cok fazla, 640bin dolar 1.7milyon tl yapiyor, burda da 450-500bin euro filandi bayii cikisli sifir hali ve daha ucuz oluyor bizde 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu