Sizden Gelenler

Toyota Yaris 1.33 Terra SPORTY Test
Takipçimiz Can KÖKBAŞ’tan gelen bir diğer inceleme.

Faruk

Küçüklüğümden beri sahip olduğum otomobil aşkı zaman içinde beni Otopark ailesinin bir parçası haline getirdi. Aileye katıldığım ilk günden beri siteyle ilgilenmeye zevkle devam ediyorum...

İlgili Makaleler

14 Yorum

 1. Arkadaşlar bu testleri hadi videolarda yayınladınız tamam da bu nedir ya ana sayfada bir hareketler vs. yeminle şu saçma sapan testler yüzünden siteden nefret ettirdiler.

 2. Kardeş bu nedir ya 🙂
  Ilıklığı geçtim Trt’nin yayınladığı araba testi mübarek 😀

 3. Neden klişeler üzerinden yaparsınız sunumu? Doğal olun. Otoparkı güzel yapan bu zaten. Kasıntı olmuş güzel birşey çıkaralım sistemli olalım derken yapay olmuş. Bir dakka izledim kapattım.

 4. Tamamen amatör bir yorum ile elimizden geldiğince araçlar hakkında bilgi vermeye çalıştık, günümüzde 0 km araç fiyatları yüksek olunca farklı alternatifleri sunmak amacımız. Evet otoparkı güzel yapan doğallık, ancak yapılan işte bir emek var ve takdir edersiniz ki dışarıdan göründüğü kadar kolay değil, 2 hafta da otopark.com desteği ile yayınlanan 3. video ve imkanlar dahilinde yenilerini de hazırlayacağım. Eleştiri ve yorumlarınız gelişmeye yardımcı olacaktır hepinize teşekkürler.

 5. Kardeşim ellerinize sağlık. Herkes 0 km araç testi yapmakta ama günümüz koşullarında malesef o testleri ancak ağzımızın suyu akaken izleyebiliyoruz ve izlediğimiz ile kalıyoruz. Sizin yaptığınız testleri ilgi ile izliyorum çünkü elimdeki ufak birikimim ile ne alacağıma karar verememde yardımcı olacak gibi duruyor. Eksikleriniz yok değil, eksikliğinizi amatörlüğünüze bağlıyorum. Emeğe saygı diyorum.

 6. eyv sonuçta emek var teşekkür ederiz ama bu ne kasış?o aracı satmaya değil muhabbetine testini yapmaya çalışıosunuz…kendi aranızda da eğer böyle konuşuosanız ona bişey diyemem tanımıyorum sizi ama eminim bu şekilde diyalog kurmadığınıza,buda bize yansıyınca sizin yapmacık cümlelerinizden soğumaktan başka bişey ortaya çıkmamış.o yüzden saçma sapan bi test olmuş üzgünüm 🙂

 7. biraz fazla ağır olduysa yorumum özür dilerim amacım sizin şevkinizi kırmak bidaha test yapmayın demek değil sadece gerçekleri söylemeye çalıştım tekrardan eğer kırdıysam test yapan arkadaşları lütfen alınmayın..

  1. Merhaba, her türlü eleştiriye açığız, dediğim gibi bunlar gelişmeye yardımcı olacaktır, daha düzen içinde ve kısa bir şekilde hazırlamaktı amaç, teşekkürler.

 8. konuşmalar daha doğal olursa daha ilgi çekici olabilir. Amatör ruhu seviyoruz 🙂
  elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu