Haberler

Var mı APEXMASTERS izleyecek ?







Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından düzenlenen Türkiye’nin tek Drift yarışları serisi APEXMASTERS ikinci ayağı 31 Mayıs’da İstanbul’da gerçekleşecek.

Atatürk Olimpiyat Stadı’nda yapılacak olan organizasyon bir otomobil festivali havasında geçecek. Organizasyonun daha renkli geçmesi için organizasyon alanında bir tuning festival alanıda oluşturuluyor. Birbirinden farklı ve modifiyeli otomobillerin yer alacağı bu alanda yalnızca en güzel otomobillere yer verilecek. Otomobil ve otomobil modifiyesi sektörlerinden firmalar yarış haftasonunda stand açacak, otomobil kulüplerinin üyeleri ile birlikte organizasyonda yer alacaklar.

Pazar günü saat 11:00’de başlayacak olan organizasyon, öğleden sonra gerçekleşecek Apex Masters Drift Series ikinci yarışı ile hareketlenecek. İzmir’de başlayan heyecan, İstanbul’da yeniden ateşlenecek ve rakip pilotlar birbirine diş geçirmek için uğraşacaklar. Güçleri 400 – 700 HP arasında değişen drift otomobillerini izlemek ve İstanbul otomobil piyasasının kalbinin atacağı bu organizasyonu izleyecek kadınlardan giriş ücreti alınmayacak…

Kaynak: Tosfed

Kaan HACIOĞLU

Otopark.com'la ilk tanıştığımda 11 yaşında bir çocuktum. Şimdi ise otomobil tutkunluğunun zirvesindeyim. Yalova Doğa Koleji'nde eğitim hayatımı sürdürüyorum. Sunum yapmayı ve babamın FD6'sını kurcalamayı severim. Her ne kadar ilk kez sürücü direksiyonuna oturduğum araç Civic olsa da ruhumda kırmızı bir Cupra yatar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu