Haberler

Kanatlı İtalyan
Seri üretim otomobillere yaptığı gösterişli karbon fiber body kitlerle adından söz ettiren Vorsteiner, Lamborghini Huracan için tasarladığı Verona Edizione paketinin tanıtımını yaptı.

Ön spoiler, marşpiyeller ve arka kanadın öne çıktığı otomobile sadece görsel anlamda dokunulurken etkileyici bir çalışmaya imza atılmış. Mat siyah renkli, 20 ve 21 inç’lik dövme çelik jantlarla satın alınabilecek olan bu paket, Huracan’a gösterişin dışında yüksek hızlarda aeordinamik kararlılık da sağlayacak.

Vorsteiner, güncel Huracan’ın motorunda ve yürüyen aksamında herhangi bir değişiklik yapmamış. Yeni aerodinamik paketi, 610 BG güç ve 560 Nm tork üreten 5.0 lt V10 motora sahip olan Huracan’a hızlanma anlamında herhangi bir katkı sağlamazken, 0’dan 100 km/sa hıza 3.2 sn’de çıkan ve 325 km/sa’lik maksimum hız değerlerine sahip olan standart Huracan’ın bu değerlerinde bir değişiklik olmamış.

Etiketler

Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :"Nasıl yardımcı olabilirim?" düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı