Haberler

C-MAX satışa sunuldu
Dinamik ve akıllı aile araçları Beş Koltuklu C-MAX ve Yedi Koltuklu Grand C-MAX kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre sportif ya da fonksiyonel iki farklı gövde seçeneği sunuyor. Dikey park özelliğini içeren Gelişmiş Otomatik Park Sistemi, Bi-Xenon Farlar ve Dinamik Ön Far Sistemi, Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, Gelişmiş Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi, Ford MyKey gibi yeni teknolojiler bulunduran Yeni C-MAX’ler;  manuel vitesli 1.6-litre 125 PS benzinli motor, otomatik vitesli 1.5-litre 182 PS EcoBoost benzinli motor ve manuel vitesli 1.6-litre 115 PS TDCI dizel motor olmak üzere 3 farklı motor seçeneğiyle geliyor.

Göz Alıcı Renkler, Çarpıcı Tasarım

C-MAX modellerinde kiremit kırmızı, tektonik gri ve tundra kahverengi renk seçeneklerini sunarak gözlerinize de hitap ediyoruz. 3 boyutlu motor kaputu ile yeni C-MAX modelleri heybetli bir duruş sergilerken yeni cesur tasarım diline uygun trapezoid ızgara dinamik bir görünüm kazandırıyor. İç mekanda kullandığımız mat siyah renkler ve krom detaylarda ise görsel çarpıcılık ön planda.

Segmentinde İlk ve Tek: Akıllı Bagaj Kapağı

Elleriniz doluyken bile bagajı açmak çok kolay! Çünkü Akıllı Bagaj Kapağı sayesinde arka tamponun ortasının altına doğru hafif bir ayak hareketiyle bagaj kapağını açıp kapatabiliyorsunuz.

Paralel Park Artık Daha Kolay

Bu araçlarla park etmek o kadar kolay ki denediğinizde inanamayacaksınız! Park yapmayı kolaylaştıran Park Çıkış Yardımı, tüm direksiyon manevralarını kendisi yaparken, siz sistemin sizi yönlendirdiği şekilde sadece frene ve gaza basarak aracı bulunduğu yerden çıkartabiliyorsunuz.

İki Farklı Donanım Seçeneği: Trend ve Titanium

Trend donanım seviyesine Deri Direksiyon Simidi, Yokuş Kalkış Desteği ve Ford MyKey yer alırken, Gelişmiş Otomatik Park Sistemi opsiyonel olarak sunuluyor. Titanium donanım seviyesinde ise Gündüz Yanan LED Farlar, 8 inçlik dokunmatik ekran, SYNC2, Gelişmiş Otomatik Park Sistemi, Paralel Park Çıkış Yardımı bulunuyor. Yeni aynı seviyede 2 adet opsiyonel paket var: biri Bi-Xenon Farlar ve Dinamik Ön Sistemi olan X Paket, diğeri de Navigasyon Paketi ile gelen Tekno Paket.

Tam anlamıyla keyfini sürebileceğiniz harika aile araçları Ford C-MAX ve Grand C-MAX, 63.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Performans, yeni teknolojiler, fonksiyonellik, yakıt ekonomisi… Hepsi onlarda! Hayallerinizdeki aile aracıyla tanışmak istiyorsanız şimdiden hangi C-MAX’i istediğinize karar vermenizi öneriyoruz, çünkü önünüzde zor bir seçim var!

Emre Berk Simsek

İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği mezunuyum. Sıkı bir otomobil tutkunuyum. Çocukluğum onların içinde geçti, üniversite yıllarımda ise birçoğunu test ettim. Ve yine aynı yıllarda Otopark ailesine dahil oldum. Direksiyonda olmak benim için bir çocuğun oyuncağıyla oynaması gibidir; bazen huzur dolu, kimi zaman ise adrenalinin doruklarında.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu