Haberler

Rekabete hazırlanıyor
Mercedes makyajlı A serisini güç gösterisi ile tanıtmaya hazırlanıyor. Kamuflajlı fotoğrafları internete düşen A serisi Goodwood Sürat Festivalinde makyajlanan A45 AMG ile otomobil severlerin karşısına çıkacak.

Mercedes makyaj operasyonu ile birlikte gelecek değişikliklerin neler olacağı konusunda şimdilik basını karanlıkta tutsa da kamuflajın altında yenilenen ön tampon ve farlar dikkat çekiyor. Yeni model ayrıca iyileştirilmiş bir iç mekana ve güncelleştirilmiş bir multimedya sistemine sahip olacak.

Mercedes’in şov planları A45 AMG ile de sınırlı değil etkinliğe katılacak olan şanslı motor severler yeni AMG GT S, C63 S ve MERCEDES AMG PETRONAS F1 W04 V8 Formula 1 otomobillerini de görme fırsatı bulacaklar.

 

Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu