Haberler

Mercedes CLA makyajlanıyor
Mercedes, piyasaya çıktığından beri ülkemizde de çokça ilgi gören modeli CLA’yı makyajlıyor. 2016 yılında yollara çıkması beklenen makyajlı CLA, hafif kamuflajlı olarak Almanya’da kameralara yakalandı.

3 ay önce Mercedes, A Serisi’nin makyajlı halini resmi olarak tanıtmıştı. Genel olarak A Serisi’nde yapılan makyaj operasyonu, CLA’ya da aynı şekilde uygulanacak. Bi-Xenon farlar, yerlerini daha iyi aydınlatma sağlayan yeni LED farlara bırakırken, ön ve arka tamponlar da yenilenecek. İç kısımda da geliştirilen 8 inçlik multimedya ekranı, Apple CarPlay ve Android Auto desteğiyle beraber gelecek.

Makyajlı CLA, AMG modeli de dahil olmak üzere makyajlı A Serisi’ndeki motorları kullanacak. Tıpkı makyajlı A45 AMG’de olduğu gibi 2.0 litrelik turbo motorun kapasitesi, 360 beygir güçten ve 450 Nm torktan, 381 beygir güç ve 475 Nm torka çıkartılmış.

“Baby Benz” lakabını C serisinden kapan CLA’nın makyajlı hali, resmi olarak 2016 Cenevre Auto Show’da tanıtılacak.

Etiketler

Oguzhan_Toretto

93 doğumlu, İzmirli ve DEU İngilizce İşletme'yi bitirmek için çabalıyor. Boş zamanlarında Hyundai kullanır ve kendini bildi bileli direksiyonu tutmaktan zevk alır. Otopark ile karşılaşması ise, E 180 testine dayanır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. CLA için Sedan demişsiniz ama benim bildiğim kadarıyla 4 kapılı Coupe olarak geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı