Haberler

Makyajlı GLA yakalandı
2014’de satışa çıkarak beğeni toplayan Mercedes GLA, test aşamasındaki makyajlı versiyonuyla ilk kez kameralara yakalandı.

Mercedes, üretim modeline çok yakın olduğunu düşündüğümüz 2016 GLA’nın sadece farlarına kamuflaj yapmayı tercih ederken modeldeki değişimlerin birkaç ay önce tanıtılan makyajlı A-Serisi’yle aynı olacağı belirtiliyor.

Güncel modelde kullanılan Bi-Xenon farların Full LED farlarla yer değiştireceği belirtilen 2016 GLA, arka farlarında ufak değişikliğe uğramış.

İç mekanını görme fırsatı bulamadığımız otomobil için Mercedes’ten gelen bilgiler, bilgi eğence sisteminin 8 inç’lik ekrana sahip olacağı, ayrıca Android Auto ve Apple CarPlay ile doğrudan bağlantı yapabileceği yönünde.

Burak Yavuz

1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :"Nasıl yardımcı olabilirim?" düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu