FeaturedTadımlıkVideolar

Hyundai i30 1.6 GDI Turbo Sport | İlk Bakış
Küçük bir not: ESP si tamamen kapatılabiliyor.

İlgili Makaleler

27 Yorum

 1. Birde kaputu açıp motor sesini görüntüsünü çeksen ve arabanin arkasina gecip birisi iki gaz verse egsoz sesini duysak falan biraz yavan kaliyo ilk bakis videolari

 2. Oo Hyundai, kesin taraflı bir inceleme olacak 🙂 Malum önceki Hyundai testlerini biliyoruz…

  1. Bu adamları iyi tanımıyorsun herhalde. Türkiye’nin en tarafsız otomobil yorumlarını yapan adamlar bunlar. Accent’in eksi yanlarını söylediler. İ20’nin de söylediler, i30’un da. Bu yorumunu sadece Karadeniz turundaki teste mi dayandırıyorsun?

   1. Hayır ön lobunun küçüklüğünden kaynaklanıyor… Biliyorsun bunlar kendi forumlarından Karadeniz gibi videoları silen insanlar..
    Malum bazı bölgeleri fazla gelişmiyor.

    1. Bu dediğiniz insanlar kim ? Hyundai sahibi değilim forum sahibi değilim, kime konuştuğunuz belli değil. Üzerime alınmıyorum ben gördüğüm videolardan yola çıkarak söylüyorum. Azcık beynini kullanmasını bilen birisi bunu anlar zaten. Ha yoktur o beyin onu bilemem. Doktora çıkıp beyin yazdırabilirsiniz sabah akşam aç karnına alırsanız daha etkili olur. Geçmiş olsun..

     1. İ20’ye sınıfının en düşük puanını veren siteye Hyundai yanlısı diyen dangalaklar kalkmış reçete yazıyor 🙂
      Şapşallığında bir sınırı olmalı.

   2. Videolarını görüyoruz Onur Bey. i30’un direksiyonunu bile beğendiler yani ne diyebilirim ki daha fazla. Ha sizler fanboysunuz yani bilişsel uyumsuzluk yaşıyorsunuz. Olumsuz yanları görmek yerine daima olumlu yanlarına bakıyorsunuz. Bu sebeple de bu adamlar size göre 1 numara gibi geliyor 🙂 Tek lafım olmayan kişi Muhip, adam mantıklı, zekice düzgün kıyaslama yapıyor bu net yani eğriye eğri doğruya doğru.

 3. Hyundai bu araca hesap makinesi ekranı koymaya utanmamış. Bu araçta dokunmatik ekran standart olmalıydı… Kaç bin liralık araç bi de.

  1. Assan’ın işi o…
   Hyundai Diesel Elantra yazın, arkası ledli bir Kore Elantra videosu izleyeceksiniz. Araçlarda koltuk ısıtma bile var. ASSAN sağ olsun, getirmiyor donanımları.

 4. Body Kiti beğenmedim ben. O vites topuzu..hesap makinesi ekranı.. Bakalım üstadlar ne yorum yapacak

 5. Daha iyi olabilirdi. Mesela bagaj kapağını kaldırdı ama içini göremedik veya cam tavan vardı arabada yanlışlıkla gördüm sanki videoda oraya bakmadı bile, detaylar önemli bence. Kişisel düşüncem.

 6. Bagaj kapağını açmak için amortisör yetersiz kalıyor aga, bende de aynı durum mevcut.

 7. vitesin kırmızı detayı çok emanet duruyo bence mesela her vitese taktığımızda o vitesi belirten bir lamba koyulabilir(çok mu apaçi olurki) ama artık o kırmızı kaplama çok çiğ görünmeye başladı

  1. kırmızı dikişlerden söz etmiyorum yanlış anlaşılmasın o vites numaralarının yazıldığı yer işte şimdi adı aklıma gelmedi

 8. Geçen gün ben bu arabayı Fenerbahçe – Ali Fuat Başgil sokakta gördüm ! demekki And orada oturuyor 🙂

 9. Araç genel olarak şık ancak spor versiyon 3 kollu direksiyon daha şık dururdu. Göstergeler mercedesten kopyala yapıştır olmuş ve dokunmatik ekran şart bu ünitenin grafikleri zamanın gerisinde.

 10. en azından ibre çalıştırırken bir son yapıp geri gelseydi ne kadar zor olabilir detaylara özen anlamıyorum arabayı komple kırmızı yapınca spor mu oluyor, her yer kırmızı ekranların tabanı mavi bunlar hep mi maliyet

 11. araç stok halde çok güzel duruyor bence ama içi öyle değil o direksiyon çok kaba sport un bi farkı olup 3kol olsaymış keşke, ibrelerde bi hoşgeldin hareketi yapabilirdi ayrıca heryere kırmızı katmışlarda orta konsol neden mavi aydınlatmalı rezil duruyor. kasanın ilk sport halini satıyorsun maliyeti bu kadar düşünmek çok saçma. bütün güzelliği o mavi ledler ve direksiyon baltalamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu